Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan, h a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, h a barátnőtök azt hazudta, h terhes? Mi volt az indoka, h reagáltatok rá?

Figyelt kérdés

Velem megtette, h hasonló kétségbeesésben legyek, mint ahogyan ő van kétségbeesve egy sráctól aki sokáig zaklatta. nem voltam túl megértő, mert hisztisen paranoiás miatta már kb 9 hónap óta úgy h kapcsolatba se léptek egymással, és ezeket a reakciókat én nem tudtam mire vélni, és máig sem tudom.


Természetesen szakítottam vele, de a vicc az, h ez volt a legkisebb indok :)


2011. okt. 16. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én meg viccesen odavetném, hogy AIDS-es vagyok.
2011. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
90%

ismerősi körben volt ilyen, srác ugyanúgy reagált mint te, kirakta a csajt azonnal. nagyon gusztustalan dolog ez.


29/n

2011. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem csinálták, de ismerek olyat akivel igen. Ez azonnali válóok. Abban a pillanatban kiraknám a nőt minden további szívfájdalom nélkül.
2011. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koldus ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a magyarázatot? O.o
2011. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a magyarázatot én sem tudtam felfogni még háromszori elolvasásra sem. Ezért válaszoltam csak a kérdésre :D
2011. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

"aki sokáig zaklatta. nem voltam túl megértő, mert hisztisen paranoiás miatta már kb 9 hónap óta úgy h kapcsolatba se léptek egymással, és ezeket a reakciókat én nem tudtam mire vélni, és máig sem tudom."


Én már 15 perce ezen gondolkodok, h vajon mit jelenthet.


A kérdésre válaszolva:


Igen volt. Szakítani akart mert vissza szeretett volna menni az exéhez (akit miattam hagyott ott, és akitől már állítólag hányingere volt), és azt hazudta h terhes tőle. Igen, a legtöbb nő egy féreg. Ha még egyszer valamelyik ezzel jönne nekem h terhes, kib@sznám mint macskát sz@rni.

2011. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsalt a barátnőm, késett a menstruációja, és nem tudta, ki lehet az apa. Aztán kiderült, hogy nem terhes, de jólesett a szitu. True story.
2011. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

thx a válaszokat, és az igényt kielégítve átfogalmazom a helyzetet. bár nem tudom mit nem értetek, de nekem könnyű átlátni, hiszen én éltem át.


tehát mostmár exbarátnőm sokat panaszkodott egy srác miatt, aki zaklatta, és úgy érezte, h megerőszakolta a lelkét. hisztis volt miatta, paranoiásan leste a folyosókat, hátha nincs ott, pedig a srác még nem is jár arra az egyetemre, csak néha betévedett.


néha veszekedtünk emiatt, mert én "érzéketlen" nem tudtam felfogni, h 9 hónap után h nem bírja magát túltenni a lelki fájdalmakon a srác miatt, nem éreztem át a fájdalmát, aminek már rég el kellett volna múlnia.


ezért hazudott a pozitív terhességi tesztről, h átérezzem a fájdalmát, de nem sikerült neki, mert egy délelőtt alatt viszonylag túltettem magam a dolgon.

2011. okt. 17. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!