Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok már olyat hogy...

Tapasztaltatok már olyat hogy a pici "nem örült" ha együtt voltatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Konkrétan a szeretkezés során rukapált vagy ilyesmi?15hetet töltöm nemsokára és néha éreztem már pukkanás szerü dolgokat de konkrétan a mozgását nem.Ma viszont reggel mikor együtt voltunk a párommal mintha egy rugást éreztem volna. Olyan volt mintha a méhfalomon egy nagy lüktetö ér lett volna de csak egy lüktetéssel.Szerintem a picinek nem tetszett a poz és őt éreztem mert ilyet még soha nem éreztem. Eddig is a pukkanásokat hanyatt ill hason fekve éreztem.Most is ez volt.

Volt már hasonlo tapasztalatotok?Milyen poz nem irritálja a babát?előre is köszi


2013. szept. 22. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre semmi ilyesmit :-):-)
2013. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lehet hogy nem a poz nem tetszett neki csak ügye az eggyüttlét méhösszehuzodast okoz és az irritalta. azota is csak bélmozgás szerü mozgolodast érzek.

És olyan volt hogy mocorgott miközben szeretkeztetek?Nem kellwmetlen az olyan? Én ugy félek hogy majd meghiusítja az intim pillanatainkat. Este érzem főleg ezt a mocorgásszerűt vagy mikor lepihenek. Ezért gondolom hogy akkor sem fogja kihagyni. Keresnünk kell masik kedvenc pozt mert az eddigiek nem kivitelezhetöek kellemetlenül nyomom a hasam.

2013. okt. 3. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!