Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, tapasztaltatok...

Kismamák, tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Furcsa kiütéseim vannak. Szerdára van időpontom az orvosomnál és érdekelne a véleményetek.

Ezt én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48194..



2013. szept. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én gombára vagy szemölcsre gondoltam.

De a másik kérdésnél az utolsó válaszoló allergiát írt. Lehet valami bőrirritáció is.

Kented valamivel?

2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írtam a másikra. Én ekcémára tippelek, ha hólyagos.
2013. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uh, annyit tudok, hogy ez egyértelműen csalánkiütés, ami nekem akkor szokott előjönni, amikor az allergiám is kiújul. Nekem hideg-meleg allergiám van, de bármilyen más típusú is kihozhat ilyen kiütéseket. Fogalmam sincs, hogy neked mitől jött elő. Viszket nagyon?
2013. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hólyagos, nem gennyes és alig viszket. Inkább fáj amikor járáskor hozzáér az alsóneműm.

Kammillateás vizben mosogatom és hintőporozom, ettől kicsit elkezdett száradni, főleg a szélein.

Szedtem egy hétig kálciumot.

Volt már valamikor régen gombám, az nagyon viszketett, ez nem. És a férjemnél semmi jele.

Mindenképpen megyek orvoshoz.

Jó hogy itthol vagyok és már nem dolgozok, mert nagyon kellemetlen...

2013. szept. 10. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a szemölcs jutott először eszembe... Az szerintem inkább fáj mint viszket.

De bőrgyógyra menj...

2013. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A nogyogyaszom ravagta, hogy allergia vagy olyasmi, elkuldott borgyogyaszhoz, aki egyertelmuen gombat mondott.

Ugy hogy ez bizony gomba. Kiirt valami gelt kenegetni, de gyogyszert nem, mert most nem szabad.

2013. szept. 12. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást, reméljük elmúlik.

Akkor jól saccoltam. Még jó, hogy elmentél bőrgyógyászhoz!

2013. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem mostmár elmúlik hogy rendes kezelést kapok.
2013. szept. 13. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!