Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt óvónéni aki kismama?

Van itt óvónéni aki kismama?

Figyelt kérdés

Mikor mondtátok meg bent?

Tehetek valamit ebben a lassan járványos időszakban a gyakori kézmosáson kívül hogy ne szedjek össze semmit?

Aggaszt egy kicsit a sok orrfújás, a kaki*s fené*k törlés, a sok betegen oviba járó gyerkőc.. szegények egész nap tüsszögnek, elfújunk egy csomó zsepit...

Az állandó hajolgatás, gyerek emelgetés nem gond?

Volt már egy korai vetélésem, azért izgulok ennyire.

Meddig dolgoztatok?

Köszönöm: 6 hetes kismama :-)



2013. szept. 22. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig dolgozol ameddig birod,vagy amig szeretnél. Valaki ilyenkor,rég táp pénzen van,vetélést sajnálom. Annyit emelgess amennyit birsz, vagy ne erőltesd magadat. Vigyázz magadra és a babára,kivánom, hogy ez a baba sokáig veled legyen és boldoggá tegyen tégedet.
2013. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en. 17 hetes vagyok, ovono.

En a 12.heten szoltam. Ugy tervezem, hogy januar 1-jetol nem dolgozom, addig igen. Faradekony vagyok, ez az egy bahom van es persze en is aggodom azok miatt, amiket irsz.

Amikor szoltam, hogy meddig tervezek dolgozni, mondtam azt is, hogy ha bejon az influenza vagy hanyas-hasmenes, akkor kiiratom magam.

Mi sokat szelloztetunk, nem hajolok kozel a gyerekhez, egyaltalan nem emelem oket, kezet gyakrabban mosok.

Remelem, nem lesz gond.

Megertelek, nekunk lombik baba, en is nagyon feltem.

2013. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 8. hónapig dolgoztam, pont az őszi és a téli időszak esett bele. Én is rengeteget mostam a kezem,mindig volt a zsebemben fertőtlenítő és szedtem homeopátiás bogyókat az influenza megelőzésére. A kollégaim sokat segítettek,nem engedtek emlegetni. Amúgy sajnos én is túl voltam már egy vetélésen,néhányan tudtáj,ők jobban is odafigyeltek ránk.
2013. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
emelgetni..nem emlegetni. :)
2013. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)

Gratulálok mindenkinek :-)

Kedves második: a mi babánk is inszemmel jött össze, szóval maximálisan megértelek. Ha most sem sikerült volna, akkor lombik nekünk is.

Köszönöm mindenkiek a segítséget!

2013. szept. 23. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszi, en is gratulalok Neked. :)
2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!