Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorionboholy mintavétel után...

Chorionboholy mintavétel után bent tartanak a kórházban? Mennyit kell pihenni utána? Hány nap után van eredmény?

Figyelt kérdés
Semmi információt nem adtak, nekem meg ott és akkor nem jutott eszembe ezeket megkérdezni. Debrecen

2013. szept. 22. 17:56
1 2
 1/12 Csaponane ***** válasza:
Szia, én magán úton csináltattam, nem tartanak bent, a beavatkozás után egy-két órával haza lehet menni. Egy-két hét kíméletes életmód, az első 3 napban javasolt a fekvés. Az eredmény nekem 3 vagy 4 nap volt, már nem emlékszem pontosan, de nagyon hamar meg volt. Remélem tudtam segíteni. Miért csináltatsz chorinboholy mintavételt? Muszáj megcsináltatni? Nem akarlak riogatni, de nekem szerintem attól sérült a lepényem, és 7 hónapra császározni kellett, mert a lepényi keringésem nem volt jó. Bár szerencsésen végződött most 11 hónapos a lányom 77 gramm és 72 cm, mosolygós csoda tündérke :) Jó egészséget nektek!
2013. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csaponane ***** válasza:
javítanék 7700 gramm :)
2013. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ultrahangon normál értéknél nagyobb tarkóredőt láttak és ezt javasolták. Megkérdezhetem, neked miért kellett ez a mintavétel?
2013. szept. 26. 18:21
 4/12 A kérdező kommentje:
És gratulálok a kislányodhoz!
2013. szept. 26. 18:21
 5/12 Csaponane ***** válasza:
Köszi a gratulációt aranyos vagy :) Nekem a vérvétel eredményem lett rossz. 1:511 kellett volna hogy legyen, ehelyett 1:51-hez lett. Hála az égnek hogy minden rendben volt. Most ismét izgulok, mert a napokban tudtuk meg hogy útban a tesó. Szóval lesz még egy köröm. Jó lenne megúszni a mintavételt! Neked pedig szorítok!!!! :) Ha lesz eredményed szólj. Szia
2013. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Írok majd az eredményről. Neked pedig duplán gratulálok!
2013. szept. 26. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos rossz lett az eredmény.
2013. okt. 2. 14:05
 8/12 Csaponane ***** válasza:
Jaj szegény :( ez a mintavét eredményed?
2013. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csaponane ***** válasza:
mit írtak a leletedre pontosan?
2013. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, a mintavétel eredménye. Papíron ilyesmi volt, hogy down-szindróma gyanúja beigazolódott, ami súlyos szellemi fogyatékossággal jár. Kérem és tanácsolják is a terhesség megszakítását.

Ez volt a lényege. Most nem szedtem elő a papírt, nincs erőm újra elolvasni, de nagyjából ez. Eredmény előtt volt egy uh. is, ott már látták, hogy a tarkóredő hátközépig ér.

Volt még egy sor, amit csak itthon néztem, és nem tudom, mit jelenthet. Valami a kromoszómákkal kapcsolatos lehet.

2013. okt. 2. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!