Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamik mit szedtek?

Allergiás kismamik mit szedtek?

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki hogy babát várok. Két éve kiütésektől szenvedek. Ha nem szedem a gyógyszert, véresre vakarom az egész testem. Most 4 hetes és 5 napos vagyok. Az utolsó peteérésem óta nem szedem a gyógyszert (Cetrin akut), mert éreztem hogy most sikerült, ennek lassan 3 hete. Tehát a babának nem lehet tőle baja. Amíg nem megyek orvoshoz, addig semmiképpen nem akarok beszedni semmit. Mit szedtek ti orvos engedélyével?
2009. nov. 6. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én laktóz erzékeny vagyok és fémallergiás!És hihetetlen de a terhesség alatt amikor mégis megkívántam a tejet,vagy 30 hétig minden nap semmi bajom nem lett tőle!viszont már két hete nem bírom meginni,mert émelygek és kijön!De kiütés nem jött ki egyszer sem aamióta terhes vagyok!De a doki azt mondta ez lehetséges!

A fémallergiám sem jelentkezik,pedig nem találtam olyan kismami farmert amin nincs apró szegecs vagy gomb,persze fémből!

De nálam semmi tünet nincs,pedig nem szedek azóta semmit!Hátha így maradna!:)

Mindjárt babázós kismami

2009. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most 21 hetes vagyok,és kb 2 hete iszonyatos bőrallergiám van.Nagyon viszket,főleg éjszaka.4 bőrgyógyásznál jártam,de egyik sem adott semmit,ami használ mondván,hogy kismamáknak nem szoktak adni gyógyszert.Én ezt értem,de akkor most így fogok vakarózni még 19 hétig?Magamat próbálom gyógyítani,de sajna nem sok sikerrel:(

2009. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Calcium Sandoz szokott valamelyest segíteni, és azt lehet is szedni, persze nem sokat, de napi egyet biztosan.
2009. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A kalcium nekem semmit nem segit:(
2009. nov. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!