Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek? 6h...

Szerintetek mit tegyek? 6h terhes vagyok. Szinte állandóan éhesnek érzem magam, de enni nem tudok. Az ég világon semmire sincs gusztusom.

Figyelt kérdés
Az 5. héten megettem kb 1,5 kg virslit, mert az izlett... De most abszolút semmi... Kinyitom a hűtőt és be is csukom, mert semmi sem izlik. Tegnap voltunk étteremben, ott is azt rendeltem, amit máskor is. És mindennek fura volt az ize... Szerintem... De amúgy úgy érzem rögtön éhen halok... :( :( :(
2013. szept. 23. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Örülj, amíg nem hányod ki amit ettél.

Egyél sokszor keveset, és mindig olyat, amiről úgy érzed, hogy képes vagy megenni. Egy keveset mindig "tuszkolj magadba", csak pár falatot mondjuk fél óránként.

Egy két hónap, és elmúlik, ha szerencsés vagy, akkor hamarabb.

És megint jobb lesz.

Gratulálok a babához!

3 gyerekes anyuka

2013. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi.. csak az van hogy az éhségtől fáj a fejem és nagyon ideges vagyok. De nagyon nem megy le semmi. még a csoki se, amit régen naponta kilóra ettem... :(
2013. szept. 23. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nekem 7 hetesen kezdődtek ezek a gondok, most 9 hetes vagyok, de még mindig nem bírok enni. Mondjuk nekem nincs vele olyan gondom h a fejem fáj, vagy akármi, de rossz érzés semmit nem kívánni..:) Néha megkívánok vmi kaját, és akkor azt ha tudom beszerzem egyből, de én kb reggel eszek, meg dél körül, ha bírok, azt se mindig, és ezzel le van tudva a napi kaja..:)
2013. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én meg kb délig abszolút semmit. Pedig reggel nem is szoktam rosszul lenni, hanem én inkább este (hányinger, émelygés, stb...). Enni meg hát hamarabb este. De ez az étvágytalanság napról napra rosszabb... és teljesen kiborit... :(
2013. szept. 23. 13:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne borítson ki. A terhesség ezzel jár. Várható, hogy az első trimeszterben le is fogysz majd, de ebből még nincsen semmi baj.

Egyik babámmal 47 kg-ra fogytam a 16. hétre, aztán közel 70 kilóval szültem. Semmi gond nem volt ezzel. (A baba fél éves korára a régi súlyomnál voltam)

első

2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem foglalkozok azzal h mennyit hizok, fogyok stb... Nem is álltam mérlegre mióta tudom h terhes vagyok. Csak zavar ez az étvágytalanság... Mert nagyon feszült vagyok éhesen... Érzem h fel tudnék falni egy elefántot is, de hiába nem megy le semmi se a torkomon,,, :(
2013. szept. 23. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság minden arról harsog, hogy a várandósság életed legszebb 9 hónapja, de azért ez gyakorta nincs így.


Nekem a harmadik terhességem életem egyik legnehezebb szakasza volt.

Kitartás, és gondolj mindig a célra, úgy könnyebb lesz, bármilyen nehézséged lesz még.

első

2013. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is étvágytalan vagyok, ma vagyok 6 hetes. Már fogytam 3 kg. Én mindig eszem valamiből pár falatot, azért mert tudom, hogy enni kell, ahogy előttem írták szerencsére nem hányom ki (remélem marad) de én sem kívánom csak eszek. Te is eszegess néha-néha keveset.
2013. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
remélem ez nem fog sokaig tartani... :(
2013. szept. 23. 15:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Dettó. Soha nem tudtam, hogy amúgy az éhségtől szédülök-e, vagy a kajaundortól...Reménykedj, hamarosan elmúlik. Talán menj bevásárlóközpontba, ott nagyobb a választék, mint a hűtődben, hátha megkívánsz valamit.
2013. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!