Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap megtudtam, hogy terhes...

Tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok. Ma kértem időpontot egy nőgyógyászhoz akit sokan ajánlottak nekem, de csak Januárra kaptam időpontot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tud valaki a Budapest körül jó nőgyógyászt? Mit tegyek ilyenkor?

2013. szept. 23. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat vagy menj el sztk-ba. A január nagyon későn van, már 12 hetes is bőven elmúlsz, de gyanítom 18 hetes is, és ekkor nagyon fontos vizsgálatok vannak. nagy város az a Budapest csak van még egy jó nőgyógyász
2013. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
terhesgondozásban nincs olyan hoyg scak januárban fogd. lehet nem akar uj kismamaát ezért nem vállalja. elmehetsz elsőre sztk-ba is a 6. hét után akkor ugyis csak azt nézik meg van-e szivhang és jü helyen van-e.
2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhesség megállapítására menj sztk-ba, utána ráérsz nődokit keresni, én ajánlom neked Dr.Tahy Andrást aki rendel sztk alapon is keress rá.
2013. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Merre felé laksz? Mert pl. Budapest XIV. kerületben nagyon jó az SzTK-s terhesgondozás is, lehet érdemes megérdeklődnöd a lakhelyeden, hogy ott milyen.

Amikor bejelentkeztél a dokihoz, mondtad hogy terhes vagy? Ha igen, akkor tuti nem akarja hogy hozzá járj... :(

2013. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem is menj először sztk-ba. Én is ott voltam először, aztán mentem a magándokihoz. Hol keresel nőgyógyászt? Esetleg 16. kerület?
2013. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A vörösvári úti sztk lenne hozzám a legközelebb, és oda biztosan kapnék időpontot is, de azt hallottam, hogy ott nagyon bunkók az orvosok... Nem akarok rossz orvoshoz menni, de magánorvosra nem lenne pénzem. Nem tudom, mit tegyek.

Tudja valaki, hogy a vörösvári úti sztk-ban van-e olyan orvos aki rendes és érti a dolgát?

2013. szept. 23. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor időpontot kértem, nem mondtam hogy terhes vagyok. Ez számít? Azt hittem, mindegy hogy mondom-e és mivel nem kérdezték, nem mondtam...
2013. szept. 23. 16:52
 8/12 málna_ ***** válasza:
Számít szerintem, hívd fel őket megint!
2013. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít :) De mondjuk a január akkor is olyan későn van, ha csak simán vizsgálatra megy az ember.
2013. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondani kell, hogy miért szeretnél menni. Először én is csak hónapokkal későbbre kaptam volna, aztán mondtam, hogy töltöm a 12. hetet, és orvos kellene, azonnal adtak következő hétre.
2013. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!