Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen természetes az...

6 hetesen természetes az alhasi görcs, és a hátfájás?

Figyelt kérdés
Első terhesség, ezért nem tudom, hogy az amit érzek az temészetes vagy van miért aggodnom. Tegnap elég sokat utaztam és estére elfáradtam, az alhasam elkezdett fájni, görcsölt, majd a hátam is. Ma reggel hátfájással ébredtem, és azért furri, mert reggelente inkább hányingerem szokot lenni, de a pocim eddig nem fájt, vagyis más jelét nem tapasztaltam annak, hogy babás vagyok. Néha volt hasszurka, de azonkivül csak a reggeli hányinger ami hamar elmúlik, mihelyt bekapok valamit.
2008. júl. 4. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. 6 hetesen nekem is voltak görcseim, olyan mindjárt megjön féle görcsök, nem túl erősek, a dokim azt mondta akkor, hogy kora terhességnél normális, lehet, hogy megerőltetted magad. Én mondjuk minden pici gonddal felhívtam az orvosom, végülis azért van, ha aggódsz, szerintem menj orvoshoz. 19 hetes pocakos.
2008. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A has szurka nekem is megvolt ,sot meg neha most is van,es az elejen nekem is borzaszto hatfajasom volt de annyira h azt hittem h mindjart beszakad a hatam kozepe...aztan ahogyan jott ugy el is mult a hatfajas ,viszont jo 2 hetig kinzott.

Emlitsd meg az orvosodnak,hat ha tud valami tanacsot tippet adni,nallam az is fenn allt h ha elfaradtam akkor kepes voltam elengedni magam...az az gorbe hattal jarkani...

Gratulalok a babahoz!

17 hetes pocakos

2008. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nekem is volt és vn is 8hetesen,ez természetes ne aggodj
2008. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megprobálom akkor elviselni.
2008. júl. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!