Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok,...

38 hetes kismama vagyok, hamarosan jön a baba? C.2100. volt tegnap voltam nőgyogyásznál .

Figyelt kérdés

eddig is görcsölgettem de ritkán, és csak max. 1-2 percig, és az sem olyan " hu de szét szakad a hasam " volt.

de ma viszont reggel ota görcsölök, fél oránként .nem vészesen azt hozzá teszem ! szurkod allul a hasam,meg itt ott amott... főleg mikor pisilek. számolom a görcsök közti időt, van hogy 10 percenként,nem erős, csak néha nyilal bele nagyon, nem sokáig görcsöl .. 5 percig. 10.de akkor sem folyamatosan , 20 percenként járok pisilni, és a meleg zuhany sem segitett semmit, sőt, még talán roszabb is lett utána egy kicsivel... na meg persze a hányinger, cska ugy hirtelen jön és ugy érzem 2 mp.en bellül kidobom a taccsot aztán.semmi elmulik ez is elég gyakori mostanába és hát nem igazán tudom még eldönteni mi lehet ez.

akik tapasztalták már vagy tulvannak az egészen, ez valaminek a jele? vagy ne parázzak már ennyire?


2013. szept. 25. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van orvosod, szerintem kérdezd meg inkább.
2013. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem fogadtunk orvost, nem tudom ez olyan jel amivel orvoshoz kéne fordulni ?
2013. szept. 25. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a jelek elég jellegzetesek ilyen idősen, és ne aggódj, nem feltétlen jelentik azt, hogy hamarabb jön a baba. (mondom ezt úgy, hogy az első gyermek 39+1, a második 38+2-re született)

Ha állandósul a fájdalom, és hánysz is, akkor feltétlen orvos!!

2013. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lett valami?
2013. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!