Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vezetnétek többezer kilómétert...

Vezetnétek többezer kilómétert a 28. hét környékén?

Figyelt kérdés
Egyébként is naponta vezetek, csak nem mindig ilyen hosszútávon, de a terhesség előtt már voltam ilyen hosszabb utakon is és soha nem volt probléma.
2009. nov. 6. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én sem mernék nekiindulni ennyire hosszú útnak 28 hetesen! Hidd el Neked is kényelmetlen volna,még akkor is ha a terhességed előtt sokat mentél messzire! Szerintem inkább hagyd ki! És pihenj sokat!
2009. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapban utaztam 2000 km-t igaz, nem én vezettem. Éjszakára megálltunk szállodában aludni. Egyátalán nem volt megterhelő, 2 óránként álltunk meg igaz pisilni és nyújtózni:-)
2009. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem!
2009. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem vállalnám be.Most 33 hetes vagyok és már nagyon kényelmetlen a vezetés+ a párom nem is engedi.Aztmondja,hogy én jól vezetek,de annyi balek ember van az úton és figyelmetlenek.1 hete nem vezetek.Ő visz mindenhova.28 hetesen is max. a boltig mentem ami 2 km.
2009. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, hiszen fárasztó és veszélyes.

36km

2009. nov. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
szia! nem ajánlom. én a 25. héten vezettem egy nap alatt 1000 km-t és zsibbadt mindenem, nagyon fájt a hátam, a fenekem egyszercsak begörcsölt az autópálya közepén (majdnem lerántottam az autót az útról a hirtelen fájdalomtól) a végén már alig tudtam figyelni de azért hazaértem. Pedig én is jól vezetek és előtte sokszor végigmentem ezen az úton. Terhesen veszélyes és nagyon kényelmetlen. Ha tudsz vigyél valakit akivel felváltva tudtok vezetni. egyedül semmiképpen se indulj neki!
2009. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Akik konkrét tapasztalatot tudtak írni nagyon hasznosak voltak, főleg az utolsó! Köszi

2009. nov. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!