Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány kilométert biciklizz...

Napi hány kilométert biciklizzek hogy haszna és értelme is legyen? (és mennyi időn át? )

Figyelt kérdés

nos van egy szobabiciklim és szeretném használni ha már megvan... szeretném formálni kicsit a lábam és a popsim... szégyenlős vagyok meg időm sincs járni kondiba/úszni/stb... itthon csak felpattannék rá, és ingyen van...

kicsit segítsetek!

köszönöm!


2011. szept. 22. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél egy rendes biciklit, és naponta tekerj ki Bécsbe ebédelni, vacsorára, meg érjél vissza Pestre!
2011. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igazad van...

kihagytam hogy normális válaszokat várok...

2011. szept. 22. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármilyen rövid edzésnek van értelme. Lehet akár heti 3x30 perc is. Persze nem olyan tempóban, ahogy a 80 éves mamik a boltba kerekeznek, de azért kidögleni sem kell. Én is az igazi biciklit ajánlom, sokkal élvezetesebb. De a szobaival is lehet edzeni.
2011. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

az a baj h imádok biciklizni, csak a mai autósok utálják a bicikliseket, és félek kimenni autóútra biciklivel... ezért lett egy szobabiciklim, amit ideje lenne használni...

2011. szept. 22. 22:36
 5/14 anonim válasza:
Én 2 naponta tekerek 30 percet. Nekem se nagyon van időm, de ez megy február óta, és ennyivel is megjegyezte már nyár elején a párom, hogy nagyon tuti a fenekem, mert sokat keményedett, formálódott :)
2011. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szobabiciklinek is megvannak az előnyei, tekerheted tévé, sorozatnézés közben is én így szoktam így gyorsan telik az idő, mert a film leköt! :) Heti 3x legalább érdemes, de az meg van az már jó, plusz érdemes fél óránál kicsit többet kb 45 percet tekerni, igazán 20 perc után kezdi megtenni a hatását,(leginkább zsírégetés tekintetében ami ugyebár fontos az alakformáláshoz, feszesítéshez is) 20 perc után minél tovább tekered, annál hatásosabb, ha fél órát tekered csak 10 perc az az idő amikor ténylegesen zsírt égetsz. :)
2011. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

akkor ideje elkezdenem! :) aztán jövő nyárra csak lesz belőle vmi :D:D

csak attól félek nem leszek elég kitartó... :(

ti ezt h oldjátok meg, hogy TÉNYLEG mindig amikor kell rávegyétek magatokat?

2011. szept. 26. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én például sorozatnézés közben tekerek, ezt megszoktam már rutinszerű, mert ha nézni akarok egy új részt a sorozatomból akkor fel kell pattanni a bringára! :)

Egyébként popsiformálásra lehet jó ötlet lenne beszerezned egy taposógépet, olcsón is lehet kapni, kapaszkodó nélkülit, nekem is van, csak rá kéne szoknom hogy többet használjam!

2011. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Így néz ki egy egyszerűbb típus nekem is ilyen van:


[link]

2011. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
taposógép helyett lépcsőzés nem jó? :D
2011. szept. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!