Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz anyának, rossz feleségne...

Rossz anyának, rossz feleségnek érzem magam?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok. van egy 4 éves lányom is. az elmúlt hetekben mindenért csak veszekszek velük,mindenbe belekötök,mindenre érzékeny vagyok. A kislányomhoz is alig van türelmem. mindennél jobban szeretem,de nagyon bánt hogy nem tudom kontrolálni a hangulatingadozásom. Mindig bocsánatot kérek tölük,és a lányom csak ölelget,puszilgat,mondogatja hogy nagyon szeret. Nem érdemlem meg...

legszivesebben elsüllyednék szégyenemben


2013. szept. 27. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. sajnos a terhességi hormonok játszanak velünk én még csak 11 hetes leszek de nekem is nagyon tud ingadozni a hangulatom de tudja férjem hogy ez a hormonoktól van hamar sírok ha ugy van hamar ki török. ez nem a te hibád és ne gondolj ilyenre hogy rossz anya vagy feleség vagy.
2013. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!