Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ferro-Folgamma ismerős valakin...

Ferro-Folgamma ismerős valakinek ez a tabletta?

Figyelt kérdés

Tegnap a dokim azt mondta, hogy nem jó a vérkép és, hogy ezt tablettát kell szednem. Szedte valaki? Tapasztalatk?

33hkm


2013. szept. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vastartalmú tabletta. Nekem a 12. héttől kellett szednem megelőzés képpen.
2013. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szednem kellett a 33.héttől, alacsony vörösvértest szám miatt.
2013. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vastartalmú tabletta, nagyon jó. Sok kismamának kell a vége felé, nekem szépen helyrebillentett mindent.

Csak arra figyelj a szedésénél, hogy ne egy időben vedd be a magnéziummal (ha még szeded), mert üti egymás hatását.

2013. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy vas készítmény, nekem is felírta a dokim, szintén megelőzésképpen, de nekem fájt tőle a gyomrom,maltofert kell helyette vennem.
2013. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, és különképpen, hogy ne a mgne-val szedjem egy időben. Megy a zöld kezecske.
2013. szept. 27. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat székrekedésem volt tőle, de tényleg iszonyat volt. Már sírtam a wc-n.
2013. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
neo -ferro folgamma a neve, én is szedtem, jobb is lett a vérképem :)
2013. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett szedni a huszon valahanyadik hettol, de iszonyatosan fajt tole a gyomrom, igy masikat irt fel a dokim.
2013. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!