Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik a kiírt időpont...

Kismamák, akik a kiírt időponton már túl vannak? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

Semmi jele a szülésnek, talán keményedek ény ennyi.

Szeptember 27revoltam kiírva. Nektek a dokitok mit mond?? Nekem holnap mondja meg, hogy mi lesz!


2013. szept. 29. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Hogyhogy mi lesz velünk?

Valószínűleg megszülünk, nem? Nem kell ekkora drámát csinálni. A plusz 2 hét még belefér a normálisba.

2013. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Holnap az orvos megmondja, meddig vár, hogy beinduljon magától a szülés. Ha magától nem fog megindulni, akkor a megbeszélt napon befekszel a kórházba és megindítják. Tehát aznap fogsz szülni.
2013. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj egyes, kötekedés a lételemed? Pontosan érthető a kérdés. Mellesleg újat mondtál....


Kettes! Igen, én is erre számítok! Remélem jövőhéten meg lesz a kislányom:-)

2013. szept. 29. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

#1 vagyok, nem kötekedni akarok, csak nem értem ezt a "mi lesz velünk" kérdést!

Miért, mi lehet?

Ha nem szülsz meg, akkor megindítják, ennyi!

Holnap mész dokihoz úgy is, szóval nem értem a mai vergődésedet.

2013. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát kedves első neked biztos megvan.....
2013. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahogy érzed. Nem kötelező belepiszkítani más kérdésébe, ha Téged nem érint! Vergődés? Valaki rosszul kelt ma, nagyon úgy érzem:-))

Nyugodtan folytasd, eddig is a "semmire" válaszoltam:-)

Kíváncsi lettem volna, hogy kinek mit mond az orvosa, ha neked ez nem egyértelmű, akkor írogass tovább:-)


Továbbra is várom a "sorstársakat":-)

2013. szept. 29. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok sorstárs, de tudom mit érzel. Kitartás, ár csak max 2 heted van így, egyben.

Én anno 09.15-re voltam kiírva, a kisfiamnak mégis ma van a szülinapja. 2 hetet vártak, addig a vizsgálatokon és a kórházi befektetésen kívül semmi nem történt.

2013. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia én tegnapra voltam kiírva türelmetlen vagyok kicsit, de hát végül is még egy gyerek sem maradt bent :)

Kitartás nem sokára meglesznek :)

2013. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szept 12-re voltam kiírva,a doki azt mondta, h max egy hetet várunk és megindítjuk, végül szept 15-én megszületett, mostmár 2 hetes...:) kitartást, tudom mit érzel...:)
2013. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:-) én most reménykedek nagyok, mert ha nem érkezig meg csütörtökig akkor csütörtökön indítják meg!:-) gratulálok neked!!!!
2013. szept. 30. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!