Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a kérdés. Én is elgondolkodtam. A háziorvosom,védőnőm ellenzi az oltást kismamáknál. A nőgyógyászom korábban ellenezte,de volt egy konferencián,és megváltozott a véleménye, ő már javasolja. Fogalmam sincs,mi a jó döntés..
2009. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
45%
Szó sem lehet róla, hogy beoltassam magam! A férjem nővére gyógyszerész és ő részletesen elmagyarázta, hogy miért ne adassuk be ezt a 2 hét alatt összetákolt oltást. Szájtátva és néma csöndben hallgattuk végig és mondanom sem kell, hogy a 12 tagú család egyik tagja sem fogja beoltatni magát! 38 hetes kismami
2009. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
83%
Húúú, írj már le pár dolgot, amire emlékszel, érdekel egy gyógyszerész véleménye is. :) Köszi.
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
80%

Ha 38 hetes lennek es egesz nap otthon ulnek, akkor en sem adatnam be, amugy meg igen. Foleg, hogy vegig dolgozni/tomegkozlekedni fogok februar elejeig, tehat az influenza szezonban. Tobb az oltas elonye, mint a hatranya. Kivancsi lennek en is az ellenervekre...


24 hetes km

2009. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
67%
A páromnak hétfőn beadatjuk, hogy véletlenül se hozza haza. Én már nem nagyon mászkálok itthonról(37.hét), de ha megszülök az lesz az első, hogy beadatom magamnak is. Szerintem nem lenne hülyeség szájmaszkot használni ha kimegyünk emberek közé. Még nem nagyon láttam ezt senkinél,így nem merem feltenni, de szívem szerint feltenném. TI???
2009. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
52%
21:42-nek, tavaly a férjem szintén beoltatta magát, hogy ne hozzon haza semmit a pici babánknak és nekem, ehhez képest ugyanúgy elkapta a betegséget. Ezen felbuzdulva idén nem oltatja be magát, és mi sem. Bízunk a C vitaminban, az Oscillococcinum-ban és a savanyú káposztában :) Konkrétan a gyógyszerész is ezt mondta a patikában, hogy többet érünk a káposztaevéssel, mint az oltással..
2009. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
70%
Nekem alapból ott kezdődik a problémám, hogy eddig kifejezetten tiltották az aktív immunizálást a 3 évesnél fiatalabb gyerekeknél és a terhes nőknél. Most meg pont velük kezdjük??
2009. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
92%
22:00-nak: minden évben oltattuk magunk Influenzára, és el is került. Viszont az közel sem olyan veszélyes mint ez a fajta H1N1 influenza. Így oltatunk, ha megvéd akkor szupi, ha nem akkor is megtettünk mindent. :) A családom többi tagja is be van már oltva(nővéreim, anyum)
2009. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te is babát vársz?
2009. nov. 8. 09:41
 10/75 anonim ***** válasza:
75%
23 hetes vagyok és 1 hete beoltattam magam.Nem volt semmi baj és megnyugodtam.Nem merek a télen az orvoshoz menni nélküle.Nálunk a kórházban van a magánrendelés és elkerülhetetlen lenne,hogy ne találkozzak beteggel.A c vitamin most nem elég.Tegnap volt a híradóban,hogy az első terhes intenzíven van a szövődmények miatt és még nincsis itt a járvány!
2009. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!