Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányos vagyok az baj? 5...

Vashiányos vagyok az baj? 5 hetes terhes orvosi szamitas szerint szoval egy hete kesik a mensim . A doki látott egy pici fekete foltot az UHn ekkor azt mondta a novernek, hogy vastablettat irjon fel

Figyelt kérdés
Ha vashianyos vagyok attol meg kifejlodik a baba? felek, hogy elhal, mert nem jut eleg oxigenhez. hogy van ez?
2009. nov. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kifejlődik a baba,csak szed rendessen.Én is vashiányos voltam és nem volt semmi problémám.Ne izgulj,mert a babának az nem jó.Boldog baba várást 11hónapos fiú anyukája
2009. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Attól még hogy vashiányos vagy rendesen fejlődik a babád, bár nem értem folsavat miért nem írt neked, illetve azt nem is írja csak mondja hogy vegyél. Szedd rendesen a vasat, a vérvételekből úgyis kiderül majd hogy kell-e még vagy abbahagyhatod. Szülés után van jelentősége annak ha vashiányos vagy sajna. Nálam pont ez volt, nem tudtam szoptatni.
2009. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!