Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vakolták a falat, betonoztak...

Vakolták a falat, betonoztak nálunk, , bejön a szobába a szaga. Ebben is van olyan vegyi anyag amit nem szagolhatok, mint pl. a festékben?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat írjatok légyszi,akinek eszébe jutott valami bunkóság,az már le se írja,köszi:)

2013. szept. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom, hogy én konkrétan segítettem a vakolásban és a betonozásban terhesen. Nem vagyok egy pihe puha nőcske:) Ilyeneket símán csináltam. Betonozásnál a símításban és a lapátolásban segítettem. Vakolni meg tudok kőműves férjem mellett. Mivel sietős volt a költözés együtt csináltuk. Egyedül az ajtók festését nem vállaltam. Semmi baj nem lett. :) ezekbe csak homok, mész, sóder és cement van. Semmi káros ne aggódj.
2013. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remgeteg kismama festi ki maga a bab szobáját vagy alszik frissen festett házban, persze gyakran kell szellőztetni de smemi bajod nem lesz tőle.
2013. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a normális válaszokat!
2013. szept. 29. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos terhes voltam, amikor a leendő babaszobában tégláig levertük a falat. Újra vakoltuk, meg amit kell, festés, miegymás. Nagy munkát már nem vállaltam, de végig szagoltam az egészet, mivel mi addig a házban laktunk.

Semmi baja nem lett a babámnak. :)

2013. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt építkeztünk, szinte minden nap vakoltam, betonoztunk, vízszigeteltünk, festettünk. A mostani terhességem közben már "csak" hőszigetelek, glettelünk, festünk. Semmi bajod nem lesz tőle. A festést terhesen inkább nem csinálom, ott helyben nagyon tömény a szaga, jobb elkerülni, de ha távolról érzed a szagát az biztos nem baj :) De a vakolat és beton az biztos nem árt, nedves benne a cement, nem száll már semerre, tuti nem lesz tőle semmi bajod.
2013. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó két válaszolónak is!Mi itt fent csináljuk a fürdőt és addíg amíg a kőművesek itt voltak lent voltam,sőt egy napot lent is aludtam,mert erősen éreztem a beton szagát,de tegnap este már feljöttem,már nem is érezni:)
2013. szept. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!