Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is előfordult, hogy...

Másnál is előfordult, hogy kora terhesen nagyon rossz a hangulata?

Figyelt kérdés
Egész nap sírni tudnék, nagyon rossz a hangulatom, minden rossz, de nem tudom megmondani, miért érzem ezt, szerettük volna a babát, és még mindig, nagyon örülünk, hogy sikerült teherbe esnem, épp ezért nem értem ezt a letargiát. Természetesen vannak félelmeim és bizonytalanságaim, de ezek még nem indokolják ezt a rossz közérzetet. Volt ilyen másnál is? Meddig tartott és mi okozta? Köszönöm, ha valaki válaszol.

2013. szept. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnyugtatlak, ez el fog múlni hamar!:-) nekem úgy a 7. héten jött elő. Aztán hébe-hóba előjött a 10. Hétig. Aztán jött a dühös korszak:-)

Hogy mi okozta? Minden. Sértődékeny és hiper érzékeny voltam.


4@+3hkm

2013. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mennyi idős terhes vagy? Nem értem ezt a kukac jelet benne bocsi :)

Akkor te sem tudod mi válthatja ki ezt...na dühös is vagyok gyakran, ennél több már nem hiányzik semmi negatív érzelemből :D

2013. szept. 30. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A hormon változás váltja ki
2013. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:-)


Bocsi.

40+3 :-))


A hormonok ilyenkor katasztrófálisak, ahogy az előző írja.de úgy is elmúlik...

2013. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam is előfordult ez, egészen a harmadik hónap végéig körülbelül, de lehet még tovább is. Semmi nem volt jó, mindent a szívemre vettem, és azon felidegesítettem magam,ha egy kanalat le ejtettem mosogatás közben. Nem tudom szedsz e valami vitamint, de nekem ismerőseim a magneb6ot ajánlották az ilyen esetekre, és nem tudom,hogy tudat alatt vagy nem.. de segített :)

Most a 9.hónapban vagyok, és 1 hónapja körülbelül ismét jelentkeznek ezek a tünetek, de már inkább azért,mert mindent nehezemre esik csinálni, és nem akarom elfogadni,hogy nem mennek úgy a dolgok,mint ezelőtt.

Szerintem természetes, hiszen olyan változásokon mész keresztül, amiket nehéz feldolgozni testileg is és lelkileg is, mindamellett, hogy a szervezeted ezerrel dolgozik, és hatalmas változások mennek végbe benned.

Próbálj meg sokat pihenni, és remélem, hogy a második trimeszterbe könnyebb lesz a helyzeted .. :)

2013. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!