Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lejárt a TB-m, még nem dolgozt...

Lejárt a TB-m, még nem dolgoztam, meg lehet valahogy oldani, hogy legyen TB-m?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok
2013. szept. 30. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg!

Miért a terhesség kategóriában tetted fel ezt a kérdést? Nem mintha zavarna, kismama vagy?


Bemész az apehbe, avagy egy apeh kirendeltségre, kérsz sárga csekket, és fizeted.

Személyit lakcímkártyát adókártyát vigyél és kérdezd meg, hogy nincs e tartozásod. Ha van akkor azt is fizesd ki.

Nem lesz ebből probléma nyugi, csak ki kell fizetni. 6660ft.

Én így fizetem havonta.

2013. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Fizeted magadnak, havi 6600 ft.
2013. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Gondolom amúgy terhes vagy, nekem ez jött le elsőnek és ezért írtad ide a kérdésed. Minden hónapban befizeted a TB-t és akkor nyugodt lehetsz :)Szerintem megéri azt a közel 7000 HUF-ot kifizetni, mert egy-egy vizsgálat elég drága Magyarországon. Minden jót! :)
2013. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy önkormányzaton igényelni rászorultsági alapon 1 évre
2013. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam a munkanélkülibe, majd az önkormányzattól igényeltem ! Nekem ezt a verziót mondta a védőnőm!
2013. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En sajnos mivel kulfoldon eltem nem voltam ide bejelentve es ide jortunk magyarorszagra ws megprobaltam magamnak fizetni de mivel nem tartozkodtam egy evig itt nem lehwtett igy raszorultsag alpjan kertem mivel bqbat vartam es megadtak 1evig 30munka napon belul meg van es mehetsz dokihoz mert visszamenoleg is ervenyes.
2013. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!