Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbetegen merjek babát...

Cukorbetegen merjek babát vállalni?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, és a terhesség alatt a 6. hónaptól cukorbeteg lettem, ami sajna megmaradt! Inzulinos vagyok! Félek, hogy baj lesz a babával! Van valakinek tapasztalata? Előre is köszi a válaszokat!
2009. nov. 7. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy merjél! A cukorbaj kezelhető, ahogy kezelitek is. Nagyon sok ember van aki cukorbeteg, ne legyen gyerekük? Van rá megoldás, nyugodtan jöhet a tesó.
2009. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze, ne tántorítson el! Ha jól tudom császároznak "nem terhes cukorbetegséggel", de ezt leszámítva ha betartod az orvos utasításait, biztos minden rendben lesz :)

36h km:)

2009. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, manapság mmár minden megoldható. megfelelő diétával. :)
2009. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős Antónia egészséges ikreket szült cukorbetegen.Nem lesz semmi baj,nyugodtan vállald be!
2009. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is insulinos cukros vagyok, és 33 hetes a másodikkal :) NAgyon kell figyelni mindenre, de ezt te úgyis tudod. Ami a császárt illeti, az sem 100%! Nekem az első nem volt az, de kivizsgáltak szülés előtt, és "készültek" rá, és most is így lesz. Nyugodtan vállald a babát :)
2009. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, aranyosak vagytok! Januárban tervezzük a kismanót, remélem az értékeim is engedik és nem lesz gond. Most állítjuk be az inzulint, hogy a gyógyszert el tudjam hagyni. Kicsit magasak a reggeli értékeim. Az utsó válaszolótól kérdezném; hogy mennyi a HbA1c értéked? Úgy tudom ennek 7 alattinak kéne lennie, nekem 8,3 egyenlőre. Sok sikert a babához, és szép szülést, jó egészséget kívánok! Illetve mindenkinek minden jót, és jó babázást :D
2009. nov. 9. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah, a császározásra visszatérve- nem tartok tőle, az előző manóval is császároztak és nekem "jó élmény" volt. ( Apát is beengedték, és jól viseltem az egészet)
2009. nov. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!