Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemernétek vállalni?

Bemernétek vállalni?

Figyelt kérdés

(remélem jó helyre írok!:))

Az a kérdésem hogy xy a férjével babát vár!Félre értés ne essék,hétvégén bulit csapunk ennek örömére!:)

Az a lényeg hogy nincs valami jó anyagi hátterük,lakásuk van,ami nem hiteles,de más egyéb nem nagyon!Most akarnak kitörni a "szegénységből" de így hogy ott a baba már csak apa tud nagyot alakítani!A kérdésem az hogy szerintetek felelőtlenség volt a részükről egy baba,vagy születtek már gyerekek rosszabb körülmények közt is?

Még mielőtt letámad a nagyközönség a hülyeségekkel,csak azért kérdezem mert mi is szeretnénk lassan csak nem merünk még mert kb úgy állunk mint ők és én így nem hiszem hogy fel tudnék vállalni egy babát...!

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 27. 20:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
akkor nem lenne egy baba se a földön ha az emberek szegények volnának...
2011. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kedves Első!Ezt most így nem egészen érte...bocsi!
2011. máj. 27. 20:51
 3/39 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már! Nem nézel híradót? Utcán jársz? :)

A nagy többség bizony ennyire vállal gyereket, és elég sokan felnőnek. Persze semmi sem kötelező, amit ők tesznek, neked nem kell. Nyílván úgy látod, hogy felelőtlenség, megértelek, én is csak többre vállaltam, de hidd el, működik. Könnyű azért nem lesz :)

2011. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak még lakásuk sincs és úgy vállalnak babát. Nem szabad csak azért halogatni, mert nem úsztok a pénzben, átlagos, sőt szerény körülmények között is lehet normálisan gyereket nevelni.
2011. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Bevállalható.


Engem inkább az akaszt ki, ha valaki pénzhiányos helyzetben 3 gyerek vállal be.

2011. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj.Mi albérletben vagyunk, egy lassan 5 hónapos gyönyörűséges leányzóval.Azért mert nincs saját lakásunk attól függetlenül minden alap dolgot meg tudunk neki adni!!Pl:nem kell nekem 200.000ezerért babakocsi, ha van 80ért is!Meg ilyenek.Mi nagyon szerettünk volna babát, és a legfontosabb, hogy szeretjük!Nem az a lényeg, hogy ki mennyit költ a gyerekre..az a lényeg, hogy biztonságba érezze magát!
2011. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Van lakásuk,munkájuk,nincs hitelük,én nem látok ebben semmi felelőtlenséget.Ha mindenki arra várna,hogy milliomos legyen,és csak aztán vállalna gyereket,akkor tényleg kihalnánk.Arról nem beszélve,hogy az ember lánya hamar kifut az időből,ha a tökéletes anyagi háttérre vár.
2011. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!

Ami azt illeti te is fogalmazhattál volna egy kicsit világosabban is. :-)

Az első válaszoló arra célzott, ha minden csak az anyagiakról szólna bizony nagyon kevés gyermek születne.

Úgy gondolom ha valakinek van saját háza, víz, villany és tisztaság uralkodik náluk akkor semmi akadálya annak,hogy gyermekük szülessen. Nem kell minden ruhából, bútorból és egyebekből mindig a legújabbat, legdrágábbat megvenni mert használtan is hozzá lehet jutni minőségi árukhoz.

2011. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Persze én se azt mondtam hogy nettó 300.000 kell fejenként és akkor indulhat a babázás csak pl a lakás meg van(biztosabb mint egy albi)de pl anyu 2 éve épp hogy melózgat mert fix sosincs neki pedig keresi,apu meg fél éve munkanélkülin van!Most lehet változik a helyzet!Szóval én így értem a bevállalást...így is ok?

2011. máj. 27. 21:03
 10/39 A kérdező kommentje:

óóóó már látom hogy nem volt elég pontos a fogalmazás...bocsi!

de az előbb leírtam így hátha jobban értitek mire gondolok!

2011. máj. 27. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!