Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy terhes vagyok, ha nem ő a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,tanácsra lenne szükségem.

Jövőre lenne az esküvőnk a párommal...

De megcsaltam,a legjobb barátommal.Mármint,a legjobb barátommal 'se veled-se nélküled' kapcsolatom volt az egész gimiben,előtte gyűlöltük egymást,mert a 'gazdag,menő srác','stréber csaj' felállás volt.3 évig együtt voltunk,utána ő elment külföldre egyetemre és utazgatott a világba,de néha azért találkoztunk,vele töltöttem pár napot,a nyarat és ilyenek.

De 2 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal és a hétvégén megkérte a kezemet.Meglepett,mert az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk és nem tudtam,hogy erre készül.

Az életem romokban és nem tudom,hogy mondjam el a pici apjának a dolgot.

Vagy hogy elmondjam egyáltalán.



2013. okt. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem menj hozzá olyan emberhez akit nem szeretsz. Könnyebb vost egy lánykérést vissza utasítani mint később elválni. A babák nem csak úgy lesznek azért tenni is kell, vigyázni kellett volna. Tanácsolom, hogy mind a két fiúval játssz tisztalapokkal mert ennek így semmi értelme. Mond el az igazat, és beszéljétek át ezt az eljegyzést mert ennek így nem sok értelme van. Ha már leülepedtek a dolgok és mindenki tisztázta a fejében a dolgokat akkor lehet kezdeni új kapcsolatot. (folytatni a régit, vagy össze házasodni a gyerek apukájával, egyedül nevelni a gyermeket stb.) Sőt azt is gondold át, hogy megtartod e a gyermeket, de ebbe legyen az apukájának is beleszólása.
2013. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az elsővel. Bármennyire is nehéz és kínos a szituáció, most muszáj őszintének lenned.

Nem építheted hazugságra az életedet.

Az elmondásod alapján igazán egyik kapcsolat sem olyan, ami hosszú távon működőképes lenne, ezzel a lehetőséggel is számolnod kell sajnos.

2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire biztos hogy nem a vőlegényedé a pici?
2013. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is ezt kérdezem. Honnan tudod, hogy nem a vőlegényedé?
2013. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy nem szeretem a vőlegényemet,mert ez nem igaz.Szeretem,de máshogy...

100%-ban biztos,hogy nem a vőlegényemtől vagyok terhes.

Mint írtam,az utóbbi időben nem volt túl felhőtlen a kapcsolatunk,így nem is voltunk együtt.

2013. okt. 1. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben számára is egyértelmű lesz, hogy nem az övé a pici. Gondolom még neki se mondtad, hogy terhes vagy akkor. Szívesen adnék jó tanácsot, de sajnos nem tudok. Megtartod?
2013. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gyermeked megérdemli, hogy ismerje az apját!

Te mit szólnál ha édesanyád mosd eléd állna, hogy nem az az apád akit eddig gondoltál, de én annyira féltem elmondani az igazat, hogy ezért soha nem ismerhetted meg!


A gyerekednek, és az apjának joga van tudni!!!!

2013. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt az ügyben? Hogy vagy?
2013. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
süllyedj el
2014. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!