Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óránként,3/4 óránként 5-15...

Óránként,3/4 óránként 5-15 percre bekeményedek. Jelent ez bármit is? Vagy még messze azért a vége?

Figyelt kérdés

Méhszájam 1000 -es már hetek óta.

37hkm


2013. okt. 1. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj pihenni,még nem kellene szülnöd.A dokidnak jelezd.Ez nem jó mert beindulhat a szülés.Ilyenkor pihenést szoktak javasolni.
2013. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne szülhetne 37 hetesen? ? Én is akkor szültem 9 éves a fiam minden rendben !! Akár a terhesség is el lehet számolva!!!!
2013. okt. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetesen szültem. Semmi gond nem volt, babám 3200g és 52 cm volt. Viszont nekem semmi előjele nem volt a szülésnek.
2013. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Attól nem tartok, hogy csak 37 hetes vagyok, doki is mondta, hogy nem valószínű, hogy a 40 hetet "megérjük", csak nem tudom, hogy ezek a sűrűbb keményedések már jelentenek-e valamit. De akkor lutri, ezek szerint :)
2013. okt. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!