Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti éreztek/tetek...

Kismamák, ti éreztek/tetek zsibbadást a melletek alatt a hasatok felső részén? Mi lehet ez? Normális? Pár napja van ez,38+5 kismama.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
juuuuj!!! mintha magamat hallanáám!! Nekem is ugyan ez van, főleg akkor ha görnyedek :D Fogalmam sincs, hogy miért, én 39 hetes vagyok.
2013. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na legalább nem vagyok egyedül! :)
2013. okt. 2. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Most hogy olvastam a kérdésed, eszembe jutott, hogy nekem is volt ilyen mikor ennyi idős voltam, már el is felejtettem. Fogalmam sincs mitől lehetett.
2013. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt annyira elzsibbadt, hogy utána fájt is. A szülés után is előjött néha, ha lehajoltam. Az izom nyúlásától van. Most újra terhes vagyok. 29 hetes, de ha rosszul hajolok, akkor begörcsöl és fekvésnél időnként zsibbad is.
2013. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!