Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem mer már velem...

A férjem nem mer már velem sexelni, 20 hetes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha nem lehetne azt az orvos biztosan mondta volna.Esetleg nyugtasd meg, hogy amikor legközelebb mész rákérdezel, hogy biztos legyen.
2007. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez úgy működik, hogy ami Neked jó, az jó a babának is. De ha Te feszült vagy (például azért, mert Te igenis kívánod a szexet,de nincs), az nem tesz jót a babádnak sem. Arról már nem is beszélve, hogy az orgazmus által kiváltott izomösszehúzódások milyen jól edzésben tartják az intim izmaidat, amitől könnyebben szülhetsz. Szexelni egy terhesnek csak akkor nem szabad, ha valami probléma miatt az orvos kifejezetten tiltja. Egyébként nemhogy szabad, de jót tesz!
2007. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meggyőzni,hogy mások is szexelnek terhesen, csak az utolsó hónapban nem szabad, most teljesen normálisan élhettek nemi életet. Mondjuk a férfiaknál ez teljesen normális reakció, idegenkednek sokan attól, hogy a "gyerek jelenlétében" ilyesmit csinljanak, valószínű, hogy ennek inkább ilyen okai lehetnek, még ha nem is fogalmazódik ez meg benne világosan.
2007. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Èn ugyanebben a cipöben járok.24hetes terhes vagyok.Mink tegnap beszéltünk róla,azt mondja,hogy zavarja,hogy "ott"a baba.Èn is mondtam neki,hogy semmi gond nem lehet.Próbáld megérteni a férjed.

Mi is ritkábban vagyunk "eggyütt".Majd hejre a´ll a szülés uta´n.

2007. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megtudakolhatod, hogy csak a behatolás zavarja e, vagy maga az intimitás is. Hiszen szerezhet neked örömet behatolás nélkül is.


Amúgy pedig kényelmes testhelyzetben, ha a doki kifejezetten nem tiltotta meg, a 34. hétig simán lehet szexelni. :)

2007. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg neki hogy a könyveket mert hogy azokban is írnak erről. Talán ha szakértőtől látja hogy nem árt akkor elhiszi. Bár nem lehet hogy ennek inkább lelki okai vannak?
2007. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Mi az utolsó hétig szexeltünk. Mikor azonban nagy lett a hasam, akkor már párom sem volt ugyanolyan. Gyorsan elment, mikor végre bevallotta, hogy nagyon zavarja a pici. Azt is mondta, hogy meg szokta rugdosni a hasát közben. Valóban lelombozó lehet!:-)

Nem gond ha nem mer veled szexelni, csak kérd meg, hogy akkor máshol se keressen vígaszt. Én ettől nagyon féltem és félek ebben a 6 hétben is. Bár okom nincs rá, mivel kitart mellettem élettársam, legalábbis még nem jöttem rá az ellenkezőjére. Kérdezd meg, hogy nem mer veled szexelni, vagy nem kíván ilyen állapotban. Én mindig kérdeztem a páromtól, hogy zavarja-e a hasam. Őt csak az utolsó időszakban zavarta. Ha a hasad zavarja próbáljátok meg hátulról és sötétben, úgy nem látja.

2007. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!