Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy megkivanjon...

Mit tegyek, hogy megkivanjon a ferjem? (intim kerdes)

Figyelt kérdés

Kedves kismamak, anyukak!


Problemam a kovetkezo: ferjemmel a masodik babankat varjuk, most vagyok a 7. honapban, elso gyermekem nemreg mult egy eves. Mielott teherbe estem volna a masodikkal, a szexualis eletunk elegge pangott, ferjem sosem volt az a lepedoakrobata :) Akkoriban leultem vele beszelgetni, elmondtam neki, hogy ez nekem nem jo, nem eleg, es valtoztatnunk kellene rajta. Aztan epp hogy javult volna a helyzet, pozitiv lett a tesztem, es jott a 3 honapig tarto hanyinger.


Igy az elso 3-4 honapban nekem nem volt kedvem a dologhoz, de ugy voltam vele,hetente-kethetente egyszer probaljuk meg, fontos a szexualis elet.


Most mar en kivannam jobban neha, viszont a ferjem rostellve bevallotta, hogy igy, nagy pocakkal nem igazan tud megkivanni, es az elso babanknal is ez volt, csak akkor nem beszelt rola. Ajanlgattam kulonbozo opciokat, nezzunk filmet egyutt, olyan poziciot, ahol nem is latja a hasam, stb., de teljesen elzarkozik a dologtol. Az elojatek is mindig problema volt nalunk, mas modjat nem ismeri/szereti a kielegitesnek.


Emellett csinos kismama vagyok, csak hasra hiztam, odafigyelek magamra, stb.


Nagyon bant, hogy igy is egy balnanak erzem magam, es meg a parom sem kivan, ideges vagyok miatta, es rossz belegondolni, hogy akkor most honapokig nem lesz semmi? Es mi lesz, ha a gatsebtol megint fajni fog szules utan az egyuttlet? Anyukam szerint 'buntetnem' kene, hogy akkor en se elegitsem ki ot, de nem hiszem, hogy ez lenne a jo megoldas.


Mit javasoltok, mit tegyek? Vagy torodjek bele?


2011. okt. 21. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én férjem se egy nagyon aktív, de én így fogadtam el őt. Bármennyit beszéltünk a dologról ő sem volt nyitott szinte semmire. A pocaktól meg azt mondta még inkább nem tud úgy felszabadult lenni hogy ott van benn a picur ő meg, na..... de néha heti 1 alkalom azért nálunk megvan, és ebben nem is lesz változás, hiába én napi szinten igényelném.... ez van.Mi így is nagyon szeretjük egymást....ez legyen a legkisebb gond a kapcsolatunkban....
2011. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem igaza van anyukádnak. (bár nekem furi, hogy vele beszéled meg az ilyesmit, de biztos én vagyok prűd) Ha ő így is megkapja, amit akar akkor minek strapálja magát.

Nem igazságos, hogy te megteszel neki mindent, ő meg nem foglalkozik veled.

2011. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

a második válaszban látok fantáziát...lehet kicsit böjtöltetned kellene az emberedet, hogy érezze milyen is ha nincs :)

de ezt csak úgy tudjátok megoldani ahogyan először is, beszéddel! az én férjem is ódzkodott a hasamtól, de mikor szexre került a sor, sosem mondta hogy nem :)) és terhesen én sokszor kívántam a szexet.

szerintem kicsit vond meg a férjedtől is és amit most leírtál nekünk, mond el újra neki is. mond el hogy bálnának érzed magad, miközben NŐ vagy!

2011. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a masodik valaszolonak. Nem veled van a baj, hanem a ferjeddel. Az en ferjem nagyon szerette a pocakomat, soha nem zavarta, meg tetszett is neki. Talan meg jobban is kivant. Sokat voltunk egyutt a terhesseg alatt. Aztan a 7. honapban az orvos megtiltotta, ekkor kielegitettem a ferjemet, es vartam, hogy majd o i engem. De ez nem tortent meg. Par alkalom utan ezt megmondtam neki, es vette a lapot. Mindketten eleget tettunk egymasnak. A ferjednek valoban kicsit bojtolnie kene. Es ha majd szamon keri, akkor te se hagyd magad. Hiszen neked is kijar. De hallottam mar ilyen ferfiakrol. Hala Istennek az enyem nem ilyen.
2011. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez fordítva van...A párom mindig is nagyon kívánta a sexet azt mondta olyan nőt talált meg bennem,akire mindig is vágyott nem gondolta,hogy valakivel ilyen lesz a sex is.


A terhesség se hátráltatja, és néha már megsértődik hogy én mindig alszok,nem akarok sexelni. De tényleg inkább aludnék....Fog ez változni??


NE haragudj kedves kérdező az Off-ért.

2011. okt. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Ez nem fer ,hogy te kielégíted neked meg semmi.Hagyd egy kicsit éheztetni akkor aztán megjön a kedve.Én sokat híztam eddig de a párom így se talál bálnának és még mindig kíván a páromat a baba se zavarja.
2011. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj hogy ezt írom de akkor elég bunkó a párod. Az én párom sem tökéletes, mert Ő nem az a romantikus "papucsférj". Nem bókol és nem dícsér. és nem is volt sosem mindennapos dolog a szex nálunk sem, de azért ezt ő sem mondta nekem! Bizony sokszor inkább azt mondta milyen jól áll a pocak! Na meg persze beindította a jókorára nőtt cickók! Szóval ott már eleve probléma van, ha a nagy hasad miatt nem izgul rád! Én a párkapcsolatunk alatt voltam majdnem 70kg is és 50 kg is. És egyik súlyomnál sem éreztette a párom velem hogy nem tetszik neki amit lát. Őneki mindig úgy voltam jó ahogy akkor voltam. Most is 92cm-es nagy pocakkal, második bébit várva, ugyanúgy elfogad és tetszem neki mint eddig. Tudja hogy a pocak azért nagy mert a kettőnk vérének gyümölcse növekszik benne! Szóval szerintem igazán nem is tetszettél neki, ha most a nagy pocakkal nem kellesz neki. Sőt hogy tovább tetézzem, a lányom születését pont egy szex indította el, 38. héten voltam, szeretkeztünk, éreztem én hogy keményedik a hasam szex után, aztán éjjel el is folyt a magzatvíz! Beszélj vele, és próbáljátok meg közösen megoldani ezt a problémát. Boldog babavárást!
2011. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!