Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismamák, akiknek...

Molett kismamák, akiknek alapból nagy volt a hasuk, látszott a babás pocakotok is?

Figyelt kérdés

Ha igen,mikortól volt egyértelmű?

Én most vagyok 5+2 hetes, 169 cm 103 kg. Sajnos leginkább a hasam és a combjaim nagyok,érdekel,hogy látszani fog-e egyáltalán a babás pocakom,mert alapból is nagy a hasam.



2013. okt. 3. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 165cm/82 kg-ról indultam, és bőven volt (van) hájacska a hasamon sajnos.

Ettől függetlenül, már 18 hetesen bőven látszott hogy terhespocak :)

De amikor a buszon senki nem adja át a helyet, azért elgondolkodom, hogy lehet még mindig kövérnek néznek csak ;)

Most 26 hetes vagyok.

2013. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolónak:

Biztos, hogy látszik várandós vagy. Egyszerűen ennyire bunkók az emberek, hogy leszarják, hogy kismamaként állsz a buszon.

A várandóságom alatt (31 hetes vagyok) 4-szer kellett trolliznom. Soha senki nem adta át a helyét. Elnézték, hogy a kanyarokban jobbra-balra dőljek. Régen nem emlékszem, hogy ennyire érzketlen kőbunkók lettek volna az emberek.

2013. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy látják, azért tettem kacsintós jelet :)

De nem ez volt a kérdés, nem akarok OFFolni.

2013. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha nem figyeltem, hogy ki adja át a helyét vagy ki nem.

Mindenkinek joga van ülni.

Ha átadják, örülök és megköszönöm.

Ha nem, akkor nem. De ezen soha nem háborogtam.

2013. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 170 és 85kg vagyok, volt egy kis uszogumim de a 14.héttöl látszodik. Növérem alacsontabb joval olyan 155körül van, és kb ő is 80kg volt mikor terhes lett. rajta a 18-20.hét körül kezdett latszodni hogy nem szimplan hizott. De 25hetesen már teljesen egyértelmü volt.
2013. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két héttel szülés előtt egy rég nem látott ismerősöm nem vette rajtam észre. Azt gondolta még jobban meghíztam csak :-( Mondjuk elég laza ruhákat hordtam mindig.
2013. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy molett kismamat sem szeretnék megbántani(en tapasztalatból írom) de amit mi már terhes pocaknak gondolunk,egy kívülálló simán uszoguminak néz. Persze függ a felesleg mértékétől is.
2013. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első kisfiammal 130 kilósan lettem terhes.30.héten még nem lehetett látni,kb a 34.héten vettem az első kismama nacimat.

Most, a második kisfiammal 80 kilósan lettem terhes és pont tegnap beszéltük anyuval,hogy most 24 hetesen sincs még nagyon babás pocim,csak olyan,mint aki meghízott.

2013. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező lehet babás pocakod még,csak még a terhesség elején vagy, és 18.hét és a 35. hét között látszani fog a baba is rajtad. Súlytól függ, külvilág úszóguminak is meg hizásnak nézhetik.
2013. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 26. hetes vagyok, és egyáltalán nem látszik rajtam. 120 kg - an lettem terhes (175 cm magas). Most sem vagyok tobb, derékban híztam csak. Épp a héten találkoztam egy 3 éve nem látott ismerőssel, aki megdícsért, h sokat fogytam (ahhoz képest egy 20-ast tényleg), mikor mondtam neki, h 6 hónapos terhes vagyok, meg nagyobb volt a csodalkozas, örömködés :)))
2013. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!