Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet hogy nem látszik?...

Hogy lehet hogy nem látszik? Több mint egy hete késik, és már 3 tesztem pozitv lett, de a dokim csak azt érzi, hogy megduzzadt a méhem és talán látja a petezsákot, 2 hét múlva mennék vissza, de az olyan messze van. Kérjem ki más doki véleményét is?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges másik doki, valószínű,hogy terhes vagy, de ilyenkor még tényleg nem nagyon látszik semmi. Nekem sem látták 4 hetesen sem, a 6. héten látszott a petezsák az ultrahangon. Szóval türelem, várd ki azt a két hetet. Persze nem könnyű türelmesnek lenni ilyenkor, de én azt mondom, szinte biztos, hogy akkor már látszani fog a petezsák.
2007. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség elején ez előfordul. Valahogy bírd ki azt a két hetet:)

Ha pozitív a teszt, minden valószínűség szerint legközelebb már világosan látja a doki a babát! (valószínűleg másik orvos is ugyanezt mondaná)

2007. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
más doki sem fog mast látni hidd el a petezsak is tisztan csak a 5-7hétben látszik es csak aztan a magzat
2007. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Velem is pont ez a helyzet,az első vizsgálatomon nem látott semmit a doki uh-gal,pedig több tesztem is pozitív lett.Azt mondta,hogy 10 nap múlva menjek vissza.Nagyon türelmetlen vagyok,és félek is a köv. vizsgálattól, mi van,hogy ha akkor sem lát semmit.Szóval csak türelem,tudom nehéz,de felesleges másik dokihoz elmenned.
2007. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2 teszt lett pozitiv(de csak a reggeli vizelettel).Ma voltam dokinál,és nem látott semmit.1 hét mulva kell vissza mennem.Azt mondta.hogy kb.38napos kórtol mutatja ki az ultrahang.Most én is izgulok nagyon,csak reménykedni tudok!Drukkolok neked!
2008. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!