Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ti már a várandóság...

Mivel ti már a várandóság örömeiben szárnyaltok, ezért kérdezem tőletek, hogy milyen jelei voltak, hogy már ketten vagytok, azonkívül, h kimaradt a mensi?! S Mikor!?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem hosszu ciklusaim voltak, nem nagyon tartottam előre számon, néha ki is maradt.

Arra ébredtem egy reggel, hogy nagyon feszülnek a melleim, és mindjárt pozitív lett a teszt, akkor 5 hetes voltam.

A másodiknál már vártuk, kimaradt mensi után pozitív teszt lett mindjárt.

2009. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés, mellérzékenység.Érzékenyebb lettem, egy zenén elbőgtem magam mosogatás közben!Ja és nem is beszélek az éllejnappal tartó hányingerről!Nem is csináltam tesztet!Tudtam hogy sztereoban dobog a szívem!
2009. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én 2 évvel ezelőtt 3-as ikrekkel voltam terhes, de sajnos nem voltak egészségesek így...

Akkor arra lettem figyelmes, hogy érzékenyebbek lettek a melleim, és a hányinger, s persze a mensi kimaradás!

Most 4 napja késik. A mai teszt nega (nem reggel csináltam), hasfeszülés van apró görcsökkel, és érzékeny mellekkel.Egyik éjjel arra ébredtem, hogy hasrafeküdtem, s fájrak.Én nagyon reménykedek...szerintetek

2009. nov. 8. 18:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek!:)
2009. nov. 8. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj reggeliből egy érzékennyel, ha voltál már várandós, akkor te tudod a legjobban, hogy nálad hogyan jelentkezik, én az elsőt nagyon vártam és minden hónapban mindent beképzeltem magamnak, így nem vettem igazán észre, a második spontán jött és az ösztöneim megsúgták + plusz újra beágyazódásos vérzésem volt, és már a nemvárt előtt (az elsőnél a nemvárt idején, így azt hittem menszesz lesz...) és nekem a méhem miatt volt kényelmetlen hason feküdni már a kezdetektől...igaz, lehet, hogy menszeszkor is csak azt nem jegyzi meg annyira az ember...
2009. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogínyem lett szinte azonnal érzékeny. Sajnos nekem is volt egy beteg magzatom...így a második terhességemkor azonnal tudtam, hogy terhes vagyok, mert nagyon fájt az ínyem. Be is jött:-) Persze voltak néhány nap múlva szokványos tüntetek is, enyhe menszesz szerű görcsök, mellfájás. Remélem Neked is bejön a sejtésed!
2009. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát!Sajna úgy néz ki beteg leszek! :(
2009. nov. 8. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok. Megjönérzésen kivül semmi. Azt hittem nem is vagyok az, és csak 1 hét múlva csináltam tesztet.Illetve még egy volt amit nem tudtam hovatenni: olyan boldogságrohamok jöttek rám a semmiből, hogy nem tudtam hogy ez most mi akar lenni. Mint aki szét akar durranni a boldogságtól. Valószinűleg ettől lehetett, gondolom én, mert mástól mitől?

Sok sikert! És sajnálom ami veled történt.

2009. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!