Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem elején minden...

Terhességem elején minden rosszat elkövettem amit lehetett. Lehet még egészséges a babám?

Figyelt kérdés
Kávéztam, volt hogy ittam 1-1 doboz energiaitalt, a férjemmel vacsorához sokszor ittunk egy kis bort, családi ebédeken is lecsúszott a gyomornyitó feles :/ Volt, hogy nem volt időm normális kajára, így a mekiben vettem valamit gyorsan. Nem dohányzom egyébként, kb 3 hete próbáltam ki először, de az is több mint kellett volna. Nagyon gyűlölöm magam, és gyötör a lelkiismeret, hogy a kisbabám még meg sem született, de már most nem tudtam mindent megtenni érte.
2013. okt. 6. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdésem először is hogy most hány hetes vagy?
2013. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első 6 hétben nincs közvetlen kapcsolat a baba és a mama között. Ne aggódj! Várd szeretettel, és vigyázz magatokra!
2013. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz 7+4 hetes terhes vagyok. Pénteken voltam orvosnál. Volt szívhang, elvileg mindent rendben talált én azonban nagyon aggódom. Nagyon sok év ment el sajnos próbálkozással.
2013. okt. 6. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még pici a baba,szoval még ezek ellenére is lehet egészséges babád.
2013. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Akkir szerintem ne aggodj igaz hogy ijenkor még nincs kapcsolat köztetek. Nyugi.
2013. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félidős terhesen napi 2 kávét iszom és Mekibe is járok. Pia, cigi mondjuk sose volt, de azért karanténba se kell vonulni terhesen. Nyugi.
2013. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! semmi baja nem lehet a babádnak ezektől...első terhességemmel mikor még az elején jártam, azt sem tudtam hogy kismama vagyok, én is kávéztam, cigiztem, egyszer-kétszer ittam is el jó kis buliba! Sőt,még gyorskaját is ettem. és semmi baja nem lett a lányomnak! most második terhességemmel cigit-kávét el sem tudom viselni,,még a szagát sem, alkoholt nem iszom, bár nem is érzem úgy hogy szükségem volna rá. Hamburger meg szerintem havi 1-2 nem árt...úgysincs benne olyan ártalmas dolog :) szóval nyugi, és ne okold magad ezekért! hisz nem lehet a legelső pillanattól kezdve tudni-érezni hogy teherbe estél. 1-2 ilyen kis baki szerintem mindenkivel megesik. Inkább annak legyen lelkiismeretfurdalása, aki végig dohányozza az egész terhességet, iszik stb...
2013. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!