Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig vezetettek autót,...

Ti meddig vezetettek autót, vagy bicikliztetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a szülésem hetén még vígan bicajoztam! :)
2013. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam, még nem volt biciklim (szülés után vettünk), vezetni pedig 36 hetes koromig vezettem. Utána már nem fért el a hasam a volán mögött, ráadásul állandóan görcsölt a vádlim, és féltem, nehogy pont vezetés közben jöjjön rám egy ilyen lábikragörcs, mert annak akár rossz vége is lehet. 41 hetesen szültem.
2013. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Végig bicikliztem a terhességem alatt.
2013. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát nálunk nincs mindenhol bringaút,meg a járdák sem egyenletesek 100%-ban,így a padkáról fel-le verziót nem erőltettem amikor már megtudtam hogy terhes vagyok,valamint nem elég az hogy mi vigyázunk magunkra,lehet baleset rajtunk kívülálló okok miatt,hja és sem a nőgyógyászok sem a szakirodalom nem ajánlja az utolsó trimeszterben,de ettől függetlenül természetesen mindenki maga érzi mi fér bele neki és mi nem terhesség alatt.mellesleg melóba is bringával jártam előtte,1 éves korától meg ülésen hátul nézelődik:)
2013. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!