Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen esténként 1-2...

34 hetesen esténként 1-2 alkalommal már "kellemetlen" érzések vannak a hasamban. Nem mondanám, hogy görcsöl, de olyasmi lehet, csak enyhe. Ezek a jóslók?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
A derekam is fájdogál, de nem vészes. Ami rossz, ha ülésből vagy fekvésből felkelek, akkor lent, méhszáj tájékon beleszúr, nehéznek érzem a hasam. Kifejezetten nem kemény, de nem is puha.A baba mocorog sokat. Néha kinyomja magát, de azt meg tudom különböztetni ezektől az érzésektől.
2013. okt. 7. 10:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 35-öt és én is érzek ilyeneket egy ideje.

Szerintem is jóslók, érzem hogy korábban fog jönni, pedig egyébként nincsenek más tüneteim. Éjjel is sokszor kelek arra, hogy majd szét szakad a medencecsontom és nem tudok feküdni egyik oldalamon sem mert fáj a csipőm. Holnap megyek ultrahangra, kiváncsi vagyok mit fog mondani, mert 29 hetesen faros volt a babám.

2013. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oldalt fekve nekem nem fáj, de amikor egyik oldalról fordulok a másikra, úgy érzem magam, mint ha egy kis kő lenne a hasamban, nagyon húz, feszül az oldalam tőle. A legutóbbi vizsgálaton 2 hete nekünk fejjel előre volt, és minden rendben volt. kb. 2-3 hét múlva megyek újra. Drukkolok, hogy nektek beforduljon! :)
2013. okt. 7. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:

2-3 napja én is ezeket érzem, nagyon fáj a derekam, a hasam is nagyon fáj, néha annyira, hogy mozdulni sem tudok. A hüvelyembe is szokott nyilalni. Babám sokat mozog, sőt, nagyon aktiv.

Az alvás is már kinlódás, ha fordulok feszül és húz vissza nagyon. Én csütörtökön megyek dokihoz, kiváncsi vagyok,hogymit mond majd.

2 hete faros volt nekem is, remélem megfordul.

34+3hkm

2013. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Pont ma töltöm a 34. hetet:) 2 hete érzem hasonlóan magam, annyi különbséggel, hogy nekem keményedik is a pocakom néha... :( Pénteken voltunk orvosnál, határozottan állította, hogy ezek jósló fájások. Kitartást csajok! Én nov 18. ra vagyok kiírva, kisfiunk lesz. És ti?
2013. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
November 22. Szintén kisfiú :)
2013. okt. 7. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:

2/6-os vagyok, a 35 hetes :)

November 10 a kiirt, de programozott császármetszésem lesz november első hetében és kislányt várunk.

2013. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan vidám leszek a gondolatra, hogy ha vele egy idős kislányokról hallok :))) Mindig felmerül a szívemben, hogy talán pont a Te kislányod lesz a Fiamnak az Igazi :) valahol a közeljövőben születik majd egy baba, akit ő nagyon fog szeretni :))) olyan szép gondolat ez nekem :))
2013. okt. 7. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
4/8 válaszoló vagyok. Kisfiúnk lesz, nov. 15-re vagyok kiirva, ha nem fordul be akkor császár lesz.
2013. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!