Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy napjában...

Normális, hogy napjában többször megfeszül a méhem? Mintha szét akarna pukkadni, úgy feszül. Olyan nagynak érzem a méhemet, hogy szinte már kellemetlen, ahogy lépek, vagy ülök, de fájni nem fáj (az enyhe megjönérzésen kívül)!

Figyelt kérdés

És a köldököm alatti részen többször (főleg lefekvésnél) beleszurkál, sok apró, gyors böködést érzek olyankor.


6 hetes kismama vagyok.


2008. okt. 13. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez teljesen normális még ha néha eléggé kellemetlen is de ezzel jár ha nől a méhed

2008. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerős az érzés. ÉN most vagyok 17 hetes, de még mindig érzem. Főleg akkor ha fáradtabb vagyok, megerőltetem magam. Ha visszaolvasod a régebbi hasonló kérdésre adott válaszokat akkor mindenhol riogatni fognak. Nem tudom, hogy mennnyire természetes, de nekem azt mondta a doki, hogy a babával minden rendben, sok magnézium és pihenés.
2008. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb 9 hetesen kezdodott, de tudlak batoritani: ez még csak ilyenebb lesz :D

kesobb majd szedj magne b6ot, meg simizd.. (nekem kb 12 hetesen talan akkor, mondta a dokino, hogy magneziumot akkor kezdhetem szedni erre)


terhesvitamint szedsz, ugye?


tényleg mast nem tudok mondani, minthogy udv a klubban, majd megszokod te is

2008. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!