Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete 17x13mm-es hematomát...

3 hete 17x13mm-es hematomát láttak uh-on. Ma vagyok12+1 hetes és még mindig ott van a petezsák alatt 20x9mm-es. Nem sokkal lett kisebb, inkább csak elvékonyodott. Vérzés és görcs nincs. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,de sajna vérzéssel együtt. 7. hét után kezdődött.Feküdnöm kellet,5 hét után múlt el.Pihenj sokat!

18 hetes ikres km.

2009. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt 6 hetesen vették észre.Akkor még okozhatott volna gondot,mivel jóval nagyobb volt a babánál.8hetesen a baba túlnőtte már 9.hétre eltünt,ami pici vérzéssel járt.Ha ez lesz ne ijjedj meg,lehet igy távozik majd.Szerintem nem okoz már gondot,mert a babád nagyobb jóval mint a haematoma.Nekem sok pihenést,és fekvést mondtak,úgy hamarabb felszivódik.13hetes km.
2009. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 12 hetesen, felszivodott, fekudnom kellett. Nyugodjal meg, bizzal a kisbabadban:)
2009. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!