Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttnek hány ágyneműgarni...

Újszülöttnek hány ágyneműgarnitúrát vettetek?

Figyelt kérdés
Fejvédőt mindegyikhez külön vagy csak egy garnitúrához?
2013. okt. 8. 10:53
1 2
 1/17 Jégtánc ***** válasza:
Egy garnitúrát vettünk.
2013. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

2 szettet vettem.Mind a kettő baldachinből,rácsvédőből,párnából és takaróból áll.Csere miatt vettem 2őt,mert téli baba lesz,és ha ez egyiket kimosom mire megszárad....addig felteszem a másikat.


26 khm

2013. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egyet sem, két lepedője van, két vízhatlan alátét, két pléd, két hálózsák. Fejvédőről pedig lebeszélt a védőnő
2013. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

kettő van neki (az egyiket vettük, a másikat később örököltük)

de jobb a mosás miatt (novemberi baba), szóval tényleg idő, amíg megszárad

2013. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal beszélt le a védőnő a fejvédőről?
2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 garnitúra van: fejvédő,paplan és volt az egyikhez 2 db ilyen lapos "kispárna", plusz kaptunk ajándékba egy fejvédőt. Nekem is amiatt lesz jó a 2 garnitúra,hogy ősz végi baba és így könnyebb a cseréje ha bekoszolódna. nem tudom de én túlzásnak tartom a baldahint, de akinek tetszik vegyen.
2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 db szettet szereztem be azért, hogy legyen egy váltásom :)
2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
fulladásveszély miatt, meg azt mondta, sokszor jobb is ha rálátunk, azonnal tudjuk, ha van valami. Nálunk a kiságy (még) a hálóban van. Párnát meg úgysem lehet újszülöttnél használni, úgyhogy szettet még nem vettünk. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy ő jónak látja, nálunk ez így vált be. 1 éves a lányom. 3-as voltam.
2013. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy garnitúra két lepedővel. De nem vettem, hanem anyukám csinálta. Az ágyneműt is, meg a huzatot is.
2013. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem.Hát mi úgy tettük fel a rácsvédőt,hogy az ágyunk felüli résznél nyitott,és belelátunk majd.Estére úgyis elhúzzuk majd a baldahint is,de nekem ez elengedhetetlen kelléke a kiságynak,számomra ettől olyan szép :) A párna is csak pár mm vastag,de nem fogom rátenni a babát,csak textilpelus lesz a feje alatt.
2013. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!