Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Annyira türelmetle...

Mit tegyek? Annyira türelmetlen vagyok, még 2,5 hónap van a szülésig!

Figyelt kérdés

Ti is voltatok így?Eddig is nagyon sokat gondoltam a babámra,de most sokkal durvább lett.Olyan érzés,hogy én már nem bírom tovább ezt a várakozást,szülni szeretnék és a kezemben tartani a kisfiamat.

Semmi olyan elfoglaltság nem jut eszembe,amit itthon tudok csinálni és nem unok bele.Valami tipp? Ti mit csináltatok?


2013. okt. 8. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 32+4 hkm , én már hetek óta próbálom a lakást csinosítani, babaholmikat mosni, vasalni. Ezzel eltelik a nap egy része. Orvosi, védőnői vizitekre járok és persze barátokkal, családtagokkal találkozok. Napközbe olvasok, netezek, így azért gyorsan telnek a napok.

Mikorra vagy kiírva ? Én november 29. :) és kisfiú lesz! :D

2013. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Január 17re és nekem is kisfiú :) Decemberre tervezem a mosást,vasalást,rendezgetést meg ott lesznek az ünnepek is,így szerintem az a hónap elszáll.De ez az október november...januárról nem is beszélek...szerintem az az utolsó pár nap lesz a legnehezebb,várni,hogy mikor indul már be a szülés :D
2013. okt. 8. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gondolj arra, hogy a babád még nem elég érett arra, hogy kibújjon. Ha mégis megtenné, nagyon nem lenne jó neki. Neki most még ott jó odabenn, fejlődnie kell még sokat. Ha betöltöd a 37. terhességi hetet, akkor már nem lesz koraszülött. Nekem a kiíráshoz képest 2 héttel hamarabb született a lányom. Lehet tiétek meg első baba lenne így az évben. Hagy maradjon még csak. Interneten nézegess neki ruhákat, játékokat, olvasgass, főzz. Én ezeket csináltam.
2013. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:

Én nyelvet tanultam a terhességem alatt..

Sétálj, vásárolj, olvass, főzz, takaríts, stb..!

2013. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem is azt akarom,hogy most azonnal kijöjjön,vagy a kiírt időpont előtt jóval,hanem azt szeretném,hogy az a kiírt időpont végre itt legyen :D

Majd próbálkozok akkor ezzel-azzal :)

2013. okt. 8. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:
November 23.-ra vagyok kiírva. Engem a nagyobb foglal le legjobban, de a várakozás már így is elégg nehéz.
2013. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én december 3-ra vagyok kiírva, de valószínű programozhott császár lesz, így elvileg 6-7 hetem van a szülésig. Amíg lehet maradjon benn.:)) Lakásfelújításban vagyunk, most tartunk ott, hogy a szobákat már kezdhetjük rendbe tenni. A takarítás és a babaholmik mosása-vasalása most gyorsan elröpíti majd az időt.Örülök, ha épp végzek mire a kislányom megszületik. :)
2013. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi már a szoba festéssel is kész lettünk még a nyáron :S :D
2013. okt. 8. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó nektek.Nekünk egész nyáron húzódott minden.Tegnap lett kész a parketta lakkozás a lakásban. Mégis mindig van munka, de azok már apróbb dolgok a festéshez, parkettázáshoz képest.Csak a takarítást bírjam. ..
2013. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én január 1-re vagyok kiírva de én is már várom a nagy napot!:D
2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!