Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam kézhez az AFP-t A...

Mofli211 kérdése:

Ma kaptam kézhez az AFP-t A védőnőm szerint elég alacsony, de beleesik a jó értékbe. Megírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek dokihoz, bár tegnap megnézett uh.-on azt mondta hogy minden oké, és a baba is korának megfelelő.

Csak ez az eredmény aggaszt mert ez csak ma jött meg és még a dokim nem látta. Leírom az értékeket, kérlek írjátok meg kinek volt hasonló, és mit mondott rá a dokitok?

AFP: 0.29/MOM

HCG: 1.3

SP1:0.47

terhességgel szövődött plazma protein (PAPP-A): 0.7


LÉgyszi írjatok, nagyon izgulok. Ezek jók??


2013. okt. 8. 11:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt idáig minden Uh.-on, és az orrcsont is látható volt az NT: 1.2 volt. Hétfői uh. is azt támasztotta alá, hogy minden oké. Lehet hogy korán lett levéve az afp? 15+5 hetesen lett levéve a papír szerint. És olvastam, hogy több minden is befolyásolhatja, kor, súly, magasság..stb.
2013. okt. 9. 07:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, a tesztet is minden befolyasolja, kor, suly, magassag, lombik vagy nem, stb.
2013. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Valószínű az okozta a gondolt, picit hamarabb lett levéve, mint kellett volna. Az AFP-t 16 hét és 16hét 5 nap között kell levenni. Az a 2 nap jelentHETi az okát az alacsony értéknek.

-védőnő-

2013. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, azóta voltam a dokimnál, és azt válaszolta, hogy minden OK!! :) Mert az összértékeket kell nézni, és valószínű hamarabb lett levéve a minta. Már nyugodt vagyok, és a babóca is jól van. mégegyszer köszönöm a válaszokat, tanácsokat, és biztatásokat. Az utolsó kommenttől kérdezném, h védőnő vagy? Mert te nyugtattál meg a legjobban köszönöm! :)
2013. okt. 29. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:
13as vagyok, és igen, védőnő. Örülök ha egy kis megnyugvást tudtam okozni :)
2013. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!