Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen picit barnáztam....

32 hetesen picit barnáztam. Felhívtam az orvosom, de azt mondta nyugodjak med, valószínűleg a nyákdugó. Normális ez?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb panaszom nincs-nem görcsöl,nem fáj-.Persze azért megvagyok ijedve,légyszi írjatok tapasztalatokat!
2008. júl. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen tapasztalatom nincs, ebben segíteni nem tudok. Próbálj kicsit megnyugodni! Érzed a baba mozgását? Ha igen, és nem görcsölsz, nincs más panaszod, akkor nem lehet nagy baj, főleg ha az orvos is ezt mondta!

Én a helyedben részben kiváncsiságból, részben a saját magam megnyugtatására hétfőn elmennék hozzá! Végülis azért az orvosod... és inkább mondja a szemedbe, hogy feleslegesen jöttél, akkor biztosan meg fogsz nyugodni!

A legjobbakat kívánom és ne idegeskedj!


34 hetes kismama

2008. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sincsen semmi komoly gond, bár az orvosod válasza őszintén szólva meglep. Először is a 32. héten kicsit még korai lenne a nyákdugó kilökődés, emiatt - szerintem - be kellett volna hívnia vizsgálatra. Másrészt - tapasztalat - a nyákdugó kilökődés nem kicsi barnázás, hanem rendesen nagy mennyiségű véres-barnás nyálka ürülés.


DE. Mivel nincs más panaszod, ismét: szerintem nincs semmi gond, bár csatlakozom az előttem szólóhoz, és már csak a magad megnyugtatása végett is keresd fel a dokidat.


Fel a fejjel, ne izgulj, üdv.: egy majdnem egy hónapos kifiú anyukája

2008. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mind a két elöttem szólónak igaza van.Ha a nyákdugó kilöködött akkor az elvileg már a szülés egyik első szakasza.A dokid így láthatatlanban megítélte,hogy az az volt.Jó fej.Szerintem is menjél el hozzá és vizsgáljon meg.Mert köztudott a nyákdugó kilöködése kisebb vérzéssel jár és akkor ha ez így van még akár hetekig hordhatod a babát.Majd értesíts róla mi történt ha elmentél hozzá.

üdv 33 hetes kismami

2008. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind hármotoknak a válaszokat.Éjszaka nem volt szerencsére gond, remélem ma sem lesz.Hétfőre már meg is beszéltem a dokival az időpontot.
2008. júl. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!