Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak tapasztalatok a Schüssl...

Vannak tapasztalatok a Schüssler féle homeopátiás golyócskákról?

Figyelt kérdés
Ma tanácsolta a védőnőm ,megfázás esetén hogy érdemes elkezdeni szedni.3 féle van a betegség erősségétől függöen.Első :Ferrum phosphoricum,Második:Kalium chloratum,A Harmadik:Kalium sulfuricum.Használta már valaki ezeket?Szeretném megvenni,sosem tudhatom mikor jön elő a megfázás,és ez lázcsillapitásra is jó.13 hetes km
2009. nov. 10. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyomorégésre szedem a natrium phosphoricumot és nagyon jó.Gondolom a többi is ilyen jó.
2009. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Magnesium Phosphoricumot szedtem, igaz, nem megfázás miatt, hanem a keményedésre szedett magne B6 mellé. Nem volt olcsó, de nekem nagyon bevált, ritkultak a keményedések. A védőnő szerint, ha esetleg hasfájós lesz a babám, vízben feloldva még neki is jó lesz majd.
2009. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ma megvettük ezt a megfázásra valót,hogy legyen kéznél ha szükség lesz rá.Remélem ez is olyan jó lesz ,mint amit Ti irtatok.
2009. nov. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!