Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészségügyi kiskönyvhöz...

Egészségügyi kiskönyvhöz tüdőszűrésre kellene mennem, de nincs kizárva a terhesség, hogyan lehet így megoldani? Elkerülhető?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod biztosra, hogy van-e baba vagy nincs, addig ne menj. Terhesen tilos a tüdőszűrés, nem véletlenül. Árthat a magzatnak.
2013. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem szabad,de a kiskönyv sürgősen kell a munkáltatónak,mit csináljak?
2013. okt. 14. 14:04
 3/19 anonim ***** válasza:
múltkor volt egy hasonló kérdés, ott kapott a kérdező egy tippet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2013. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de csak pár napom van rá,itt meg azt írták egy hét múlva nézik meg!
2013. okt. 14. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor passz. Esetleg beteget jelentesz néhány napra, közben biztosan kiderül, hogy van-e baba
2013. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hány nap múlva tudsz tesztelni? Ha elmész röntgenre, akkor azzal vége a terhességnek. Én is megpróbálnám kiiratni magam az orvossal pár napra, amíg tisztázódik a helyzet.


A munkáltatódnak gondolom nem mondhatod, hogy gyereket tervezel. Nem tudsz valamilyen indokkal haladékot kérni? Pl. nincs időd elmenni, beteg vagy...stb.

2013. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még van 6-7 napom a nemvártig,És röntgenre pedig 1-2 napom.Nekem most kezdődik ez a meló 2 hét múlva.De meg kell csináltatnom hamarabb,mert betanulási időre is szükség van és az meg csak a kiskönyvvel lehetséges!Természetesen a terhességről nem szólhatok!
2013. okt. 14. 15:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudok tanácsot adni.
2013. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mindenkinek
2013. okt. 14. 15:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne öljetek meg, de én úgy hallottam, ilyenkor még semmi baj nem lesz. Jobb esetben most ágyazódik be, és nem árt a kis sejtcsomónak az a minimális sugárzás. Én felhívnám az orvosom és megkérdezném tőle azért. Ha meg terhes lettél, akkor úgy is benne van a pakliban, hogy lőttek a melónak.
2013. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!