Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvos helyet, ügyelet...

Fogadott orvos helyet, ügyeletes orvos?

Figyelt kérdés
Van fogadott orvosom,de annyira nem foglakozik velem hogy az csuda.Arra a döntésre jutottam hogy inkább szülök ügyeletes orvosnál.Valamilyen hátrányom származhat e ebből hogy meg gondoltam magam?38+5 hetes kismama.
2013. okt. 14. 19:11
 1/8 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem nem származhat belőle hátrányod, hisz a fogadott dokid nem foglalkozik veled. Ha ügyeletesnél szülsz és elégedett vagy vele, akkor jutalmazod, ha nem, akkor nem kap semmit. Bár jobban szerintem a szülésznők foglalkoznak a vajudó kismamikkal. Ha nem volt gond a terhesség alatt, akkor érdemes meggondolni, hogy megéri-e az előre bemondott tarifát kifizetni, ha eddig sem voltál vele elégedett, akkor az a szülésnél sem lesz másképpen! De ez csak az én véleményem.
2013. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok megelégedve vele egy cseppet sem.Azt hiszem tényleg jobb lesz ha az ügyeletesnél maradok.Igaz hogy a szülésznőn sok múlik.
2013. okt. 14. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hatranyod nem lesz, ha annyira gaz a doki, akkor pont, hogy csak jobban jarhatsz, raadasul olcsobban. Max egy kinos pillanat, amikor valamelyik nap osszefuttok a klinikan. Ha pedig epp o az ugyeletes, akkor pech... (Ha pesti vagy nyilvan tudsz masik korhazba menni, hogy ezt elkeruld. En videki, egyetemvaros, megyeszekhelyen nem tudnek, csak egy klinika van.)
2013. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk csak egy van sajnos.Ameddig a magán rendelésre jártam nem volt semmi gond.Amióta a kórháznál kellene hogy találkozunk nst-k alkalmával,egyszerűen semmi érdeklődéssel nincs irántunk.Vagy ki van kapcsolva a telefonja,ha meg felveszi akkor majd az ügyeletes meg nézi a papíromat.Ma 2 órát vártam rá mert állítólag műtött és amikor végre elértem telefonon közölte hogy már nincs a kórházban.Ez szerintem gáz.
2013. okt. 14. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem ügyeletesnél és egy rossz szavam sincs. Meg voltam elégedve vele. Persze sok baj nem volt velem, mert elszenvedtem egyedül utána meg a tolófájásoknál gyorsak voltunk :)
2013. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ugyeletesnel szultem raadasul eleg problemas voltam. Vegul surgossegi csaszarral lett meg a lanyom es a leheto legnagyobb figyelmet kaptam. Gyonyoruen ellatta a sebem is. Nem bantam meg. Ez fufg ugye h pont milyen kapsz kis, de egy olyan dokinak egy fillert se adnek aki nem foglalkozik velunk. Olyat az ugyeletes is tud es nem hagysz ott vagyonokat sem.
2013. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat a varakozas megbeszelt idopontban gaz, de csak ha nincs kommunikacio, vagy nem ker elnezest. Engem is varatott mar 2 orat a dokim, en is merges voltam. Meg is mondtam neki, mint ahogy azt is, h nem a varakozas miatt haragszom (mert epp szuleszthetett, eletet menthetett barmi), hanem a kommunikacio hianya miatt, hogy nem szolt le a recepciora, vagy hivott vissza, barmi... Meg is ertette. Amugy, en egyaltalan nem talalkozom az nst-k alkalmaval vele. Erre kulon szemelyzet van a korhazban (egy nagyon kedves holgy). O ad ki szakvelemenyt is, ha rendben, mehet az ember haza, ha barmi nem stimm, akkor szol az orvosnak. A dokim annyit mondott meg, h o minden eredmenyemet mindig megkapja (vervetel, kenet stb), o mindig mindent tud rolam, szol, ha gond van. A mult heti, 37+4, uh-t a dokim csinalta, legkozelebb 38+6 talalkozunk. Kozben en egyedul jarok az nst-re...
2013. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is 2x szültem ügyeletesnél,teljesen meg voltam elégedve!

Mindkét doki teljesen jófej,normális volt!Utána be is jöttek hozzám és varratszedésnél is rendesek voltak!

2013. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!