Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot, véleményt szeretnék...

Tanácsot, véleményt szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

Tudom ez nem ide való és nem erre a kérdésre számoltatok,de aki leírná véleményét,tapasztalatát nagyon megköszönném.

Arról lenne szó hogy szülés után kell az orvosomnak a 3. részletet odaadni (a doki határozta így meg hogy a kért összeget 3 részletben kell neki megfizetni).És olvastam itt egy tök jó ötletet hogy ajándék kosárba beletenni a borítékot.Na de most apám szerint ez nem olyan pénzt mint amikor pl. valaki fizet a rendeléseken külön és külön a szülésért és szerinte ne tegyem bele ilyesfélébe a borítékot,max. majd külön vegyek neki és akkor adjuk oda ha jövünk haza.A kérdésem az lenne hogy valóban így csináljam és tényleg hülyén jönne le az ajándékkosárban a pénz vagy tegyem bele?Érdemes beletenni vagy már nem nagyon értékelnek ilyesmit az orvosok?Vagy valami mást vegyek neki?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!!!

40 hkm.


2009. nov. 11. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

1. Az ajándékkosarakat nem egyszer a dokik továbbadják a nővéreknek

2. Mikor átado a kosarata mondod neki hogy benne van a pénz? Az olyan ciki. Ha meg nem mondod és abban állapodtatok meg hogy majd most fizetsz neki akkor meg neki is ciki rákérdezi hogy kledves anyuka hol apénz?

2009. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
ÉS még valami. Mivel volt képe előre megmondani mennyi pénzt kell adni eszedbe ne jusson még ajándékot is adni
2009. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vennék neki semmiféle ajándékot. Ha van pofája előre megmondani a konkrét összeget (és nem azt mondja, hogy "amennyit gondol kismama"), eszembe sem jutna ajándékot is venni neki.

Bőven elég a boríték. Ne csinálj ebből nagy ügyet. Szülés után, amikor mentek haza a kórházból, odaadod neki és kész.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ez most meglepett egy kicsit hogy kijelenti mennyi lesz a szülés.

De hát ezt mindenhol megmondják nem?Csak nekem nem minden vizsgálatkor kell fizetnem és utána még plusz 10-szerese a szülés,hanem mondott egy összeget amit 3 részletben kell hogy odaadjak neki.Szerintem ez így korrekt.Vagy ezekszerint nem?!

2009. nov. 11. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad,hogy sztk, vagy magán doki! Ha magán, akkor korrekt a három részlet, ha nem akkor felháborító! Hiszen, ha az sztk-s orvos ilyet mondana, akkor az akinek nincs 100e forintja az nem szül?

2009. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi tényleg nem írtam nem is tudom hogy ment ki a fejemből egy ilyen fontos részlet.

Igen fogadott orvos.Akkor így tisztázva,szerinted/tek mi legyen az ajándék kosárral?Nem ciki a harmadik részletet abban odaadni?Vagy mégis?

2009. nov. 11. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

9:16 vagyok.

Én még így se erőlködnék ajándékkosárral, bőven elég a boríték! Esetleg egy bor, szép zacsiban, mellette a boríték. De a sok pénz mellett igazán felesleges még kosarat is összeállítani rengeteg pénzért.

2009. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!