Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már elment a nyákdugo...

Ha már elment a nyákdugo akkor tornázhatok még?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem tornáznék, mondjuk nekem meg sem fordulna még a kérdés sem a fejemben ebben a helyzetben!!

Annó nekem 20:00kor ment el, és pár óra elteltével elöntött a magzatvíz...szóval én nem kísérleteznék!

2013. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Ha már legalább 38,akkor szerintem igen, max. beindul a szülés.

De csak ha jó esik!

2013. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
39+4 nagyon szülnék már!
2013. okt. 16. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jól esik és ideje már szülnöd akkor miért ne, legfeljebb tényleg beindul, nem véletlenül szokták ajánlani a lépcsőzést is ha nem akar beindulni. Van akinek szülés elött pár héttel már távozik a nyákdugó. De sokaknak egyáltalán nem.
2013. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pont ennyi idős voltam mikor szültem.
2013. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak attól függ hogy hányadik hétben vagy.Ha a végénél,38-és felette akkor nyugodtan.Az a méhszáj lágyulását,elvékonyodását és tágulását jelzi ha kilökődött a nyákdugó.Innentől fokozatosan kell a fertőzésekkel vigyázni pl fürdeni kádban és uszodában nem ajánlott.De tornázni lehet ha jólesik!
2013. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen egy 20perces Réka guggolásra gondoltam h.most már ne maradjon abba:-(
2013. okt. 16. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, most már nem veszíthettek semmit. Annyit azonban hozzátennék, hogy nem, nem javasolják a lépcsőzést, és a mozgást is csak lightosan, mert terheli a lepényt, és csökkenti az átjutó oxigén mennyiségét, felesleges. Nem kell nagyon megterhelned magad a cél érdekében, ha már amúgy is jönne a baba, ha pedig nem jönne magától, úgy sem fog beindulni és csak kárt teszel a kimerüléssel.
2013. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!