Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesen? Valahogy nem...

Szex terhesen? Valahogy nem kívánom, nem akarom, pedig tudom, hogy nem árt?

Figyelt kérdés
Már a párom is nehezen viseli 10 hetes vagyok,és mióta meg tudtam,hogy baba lesz,azaz 4 hetesen, 3szor voltunk együtt.Mit csináljak,ha nincs kedvem,mindig olyan fáradt vagyok.Csak én vagyok ezzel így?
2013. okt. 16. 18:02
 1/7 gabszem ***** válasza:
terhesen nekem se volt hozzá kedvem, de a durva az hogy szülés után se pedig már 20 hós a kicsi és még most is nehezen veszem rá magam. Eltünt a vágy. Valószínűleg azért van mert a szervezet rááll az anyaságra/babázásra. Gondolom... Nem tudom, imádom , szerelmes vagyok a férjembe, azzal nincs gond.
2013. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elején még kívántam, de akkor vérezgetés miatt nem lehetett. Amikor meg már lehetett, nem kívántam. Így ritkán vagyunk együtt. Az elején a folyamatos émelygés, hányinger, hányás (kitartott a 20. hétig) még a "megoldjuk másként" sem ment.

Amióta mozog a baba, teljesen frusztrál a szex gondolata is.


A kisfiamnál is ez volt, túléltük. :) Nekem szerencsére szülés után gyorsan visszatért a vágy is, mivel császáros voltam, így odalenn sem voltak problémáim.

Ez egy ilyen időszak, hosszúnak tűnik, de majd ha visszagondolsz rá, úgy érzed, elröppent.

2013. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Napok óta gondolkodom, hogy kiírjam-e ugyanezt a kérdést. :)

Sokan mondták, hogy a második trimeszterben majd milyen kívánós leszek, állandóan a szexen jár majd az eszem....hát, nem jött el ez időszak, tök megvagyok nélküle így 20 hetesen.

Sokszor az jut eszembe, hogy ott a baba, aki már mozog, meg utána is azon aggódom, hogy ez nem volt-e rossz neki, és ez az egész valahogy nem kellemes.

A fáradtságod majd elmúlik, nekem is a tizenvalahányadik héten mintha elfújták volna, de ez a szex-nem-kívánás nem változott.

2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia!Én se kívántam terhesen a szexet,kedvem se volt hozzá.A párom nehezen viselte,de elmondtam neki,hogy nem tehetek róla de úgy "érzelem" nélküli szexet nem akarok,meg abba nekem nincs örömöm.Imádom és szeretem őt,de nem megy nem őt nem kívánom,hanem magát a szexet.Ő ezt megértette.Nem azt mondom,hogy 9 hónap alatt nem volt semmi,mert megértem,hogy vannak szükségletei.Ezért néha mikor jobb hangulatom volt,akkor kapott..de mindig oda figyelte és tettem azért,hogy egy hónapba egyszer-kétszer kielégüljön.Nem olyan jó mint a szex,viszont mégis könnyebb a számára.Ülj le és legyél őszinte pároddal!Ha szeretsz valakit,akkor megérted!
2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem kívántam a szexet, a 20. héttől el is voltunk tiltva, előltte-utána mikor lehetett volna, a baba szép nagy bukfenceket hányt odabenn szex közben. Kifejezetten zavart. Szóval mi is hanyagoltuk a dolgot, egy darabig. Ráadásul mostanában sincs kedvem hozzá, sajnos. Örülnék, ha ez megváltozna.
2013. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es!Már mondtam a páromnak,de nem szól rá semmit.Hallgat.Nem akar piszkálni ezzel,végülis megérti,csak ő nagyon nehezen viseli a szex hiányát.Ha egy hétig nincs semmi,már nem is szól hozzám,az meg még rosszabb,mert egyébként sem kívánom most úgy,hát ha meg még nem is beszél velem akkor meg pláne nem,ezt is mondtam már neki,de ő nem az a vitatkozós fajta,inkább ott hagy és hallgat.Nehéz :(
2013. okt. 17. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
hátha meg fog változni! én is kb 14. hétig nem kívántam, most tartok a 21.héten és alig bírom kivárni hogy a párom hazaérjen :)
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!