Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki dohányzott terhesen annak...

Aki dohányzott terhesen annak egészséges babája született?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére igen, egészséges lett, de egy lelki pokol volt az egész terhességem így. Szóval nem éri meg, a második babára már tudatosan készültem, és már a tervezgetésnél leszoktam, és azóta sem dohányzom. Nem lehet összehasonlítani a két várandósságot.Pedig napi 1 szálnál sosem szívtam többet.
2013. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sógórnőmnek bizonyítottan emiatt lett asztmás gyereke. Másodjára már nem dohányzott.
2013. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
3ilyen család van a környezetemben, mind egészsges gyereket szült. Viszont 1-2 éves korig mindnél kijött az asztma, de komoly szinten, van ahol mindkét gyereknek már oxigén palack kell éjszakára és sajnos gyakran vannak kórházban. Az anyuka nagyon nehezen viseli lelkileg és nem tud magának megbocsájtani. Azóta persze már leszokott, de egyszer bevallotta nekem hogy legszivesebben a földhöz vené magát amikor tehetetlenül nézi annak a akét gyereknek a szenvedését akiket mindennél jobban szeret, mindez miatta van mert ö gyenge volt. A másik két családban nagyjából otthon kordában tudják tartani a betegséget, de ök is voltak már kórházban. Az egyiknek hörgőtágulata van nem kizárt még a műtét sem. Persze van sok sztmás gyerek akinek nem cigizett az anyukája, de azok talán nem ennyire súlyosak. Igazából itt az a nehéz hoygha bármi baja lesz a gyereknek akkor azt hogy bocsájtod meg magadnak???? Most jut eszembe van még egy csaj akit tudok ö most szokott le hogy 1 éves a gyerek és szoptatni sem szoptatott csakhogy cigizhessen és hogy ne kárositsa tovább a babát. Na náluk edddig egészségileg minden rendben, de neki azt mondta a párja a terhesség alatt ha ez a gyerek betegen születik akkor rá ne is számitson mint apa.
2013. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Mit értünk dohányzás alatt? Mert nagyon nem mindegy, hogy napi 1 szál vagy napi másfél doboz. A mennyiség ismerete nélkül nem tűnnek túlzottan megalapozottnak a történetek.
2013. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk fél doboz a leggyengébből
2013. okt. 16. 16:00
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Aki nem tudja letenni a cigit a saját gyereke érdekében, az inkább ne szüljön!!! Hogy okozhat egy anya SZÁNDÉKOSAN rosszat a saját babájának? Kit érdekel hogy egy szál vagy több szál cigi?? Nem bírom felfogni.
2013. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
#6 - köszönjük, ez rettentő építő jellegű kirohanás volt...
2013. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Elítélhet mindenki, de én, mind két gyerekemmel dohányoztam. A lányom már 16 éves 6 osztályos gimnáziumban tanul osztályelső a fiam most tölti a 14. életévét és jó tanuló. Nem voltak betegesek csak 1 évben egyszer náthásak. Szoptattam mind kettőt sokáig, de akkor is dohányoztam. Napi fél doboz cigi mindig el ment. persze ez nem minta, nem kell követni, csak lásd van még rajtad kívül is gyenge ember jellem.
2013. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Most miért szóltok be a hatosnak??? Igaza van!!! Lehet itt ellenpéldákat hozni, hogy igen lehet dohányosan is egészséges gyereket szülni. Biztosan... de legalább maradjál csöndben és húzd meg magad. Nem kell másokat is a hülyeségre bíztatni!

No kedves dohányzó kismamák! Pontozzatok le!!!

2013. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem kell megint vitát generálni!Adott egy kérdés arra kéne válaszolni!Nem azt kérdeztem,hogy jó e a dohányzás vagy sem,mindenkinek egyértelmű hogy káros ,de ez nem az a kérdés
2013. okt. 16. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!