Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon izgulok, nemsokára...

Nagyon izgulok, nemsokára szülés. Hogy tudtok megnyugodni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Első baba, 36. hét. Nagyon-nagyon izgulok. Egy vizsgadrukkot fel tudok dolgozni, megszoktam. Munkahelyi stresszt is. Ünnepek előtti izgalmat is. Sokfélét, természetesen. De ez valami más, valami új érzés. Félelmetes, de boldog félelem, izgalom. Nem tudom hova tenni, nem tudom, mit kezdjek vele. Ti mit csináltok?
2013. okt. 18. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egész terhesség alatt babákról, szülésről olvastam, így nem volt időm izgulni :)
2013. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem leszek nagy segítség neked, mert én sose izgultam ennyire.


Inkább valamiféle izgatottság volt bennem, mint mindig amikor valami új, érdekes élmény előtt állok.

Félni egyáltalán nem féltem, az elejétől úgy indultam a dolgoknak, hogy eldöntöttem, tudtam, minden rendben lesz.

Szerintem ezért se féltem és ezért is alakult minden a lehető legjobban, mert nem blokkoltak le a saját gátjaim.

2013. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A félelemtől nem félek, ebből a szempontból bátor vagyok. De fogalmam sincs, mi hogy fog történni, aztán pedig ott lesz a kisbabám, milyen lesz, milyen lesz anyának lenni onnantól kezdve, te jó ég! Néha csak ülök és úgy érzem, nem fogom fel, ami történik. Túl lelkizős lettem talán... én is elolvastam mindent, ami a témába vág, őszintén, hónapok óta csak olvasok. Mégis úgy érzem, ez valami olyan élmény lesz, amire nem készültem fel.
2013. okt. 21. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetes az érzésed amíg oda nem érsz hogy megszülsz és el kell látnod a gyerekedet! Hidd el minden más lesz utána, hiába az első, mégis valahonnan magadtól fogod tudni mit hogyan csinálj, persze mint mindenkinél, nálad is lesz olyan dolog, amiben segítség kell, de ez normális! Az anyaság rettentő szép dolog, szeretni fogod :) a kisbabát pedig majd le sem akarod a kezedből tenni.
2013. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!