Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák! Más is...

6-7 hetes kismamák! Más is járt úgy, hogy még nem látták a szívműködést a héten, és csak januárra hívott vissza a doki?

Figyelt kérdés
Nehéz a várakozás! Azt hittem, már karácsony előtt lesz szívműködés, de a doki azt mondta, hogy középidő után fogant, ezért nem látja még. Csakhogy most az ünnepek miatt több, mint 2 hetet kell még várni...
2012. dec. 18. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menj el magánrendelőbe, vagy 4D-re ha tudsz és akkor nem kell izgulni.
2012. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én 6 hetesen voltam de csak egy pötty volt. 12-ik hétre rendeltek vissza. habár 8-ik héten vereztem ezért vissza mentem de semmi baj nem volt.
2012. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen de olyan ideges voltam hogy elmentem két ünnep között uh-ra ahol már volt szívhang. Ki nem bírtam volna január 6-ig (addigra adott időpontot).
2012. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Magánrendelőben voltam! Csak azért nem akarok egy másik doki magánrendelőjébe menni, mert nem bírom ki januárig. Egyébként nem izgulok (ez már a többedik terhességem, és a többi is kisebb volt az első uh-n, mint a mensi szerinti kora), inkább türelmetlen vagyok kicsit! De kibírom!
2012. dec. 18. 14:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Huu kedves kerdezo,akkor milyen turelmetlen lennel az en helyemben..:) En 6 hetes vagyok,es csak januar 3.an lathatom a babacskamat eloszor UH-n..:( De en is nagyon varom!:) Az en babam is kesobb fogant es amugy ciklus szerint 9hetes vagyok,de tudom mikor volt ovum,igy kiszamitottam a korat..Biztos hogy akkor igaza van a dokidnak!Ne aggodj!Minden rendben lesz!:)
2012. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3as vagyok, nekem is a harmadik babámnál volt ez és mégse bírtam ki annyira izgultam :))
2012. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 3-ikat várom és 5 hetes 5 naposan még nem volt szívműködés, csütörtökön megyek újra. Nehéz a várakozás, de optimista vagyok, minden rendben lesz! Biztosan gyorsan eltelik most az ünnepek miatt az idő, kitartást és jó babavárást!
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló! Én is január 3-án megyek! Várjuk együtt! :-)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. dec. 18. 15:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Ooo igazan?:D Na akkor majd te is ird meg hogy mi volt a picivel,es en is irok..:D 5.voltam:D
2012. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendben!
2012. dec. 18. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!