Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 gyerekkel egyedül? Hogyan?

2 gyerekkel egyedül? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lesz most, a férjem nagyon rákapott a piára, van már egy 2 éves lányunk és decemberre várnánk öcsöt de sajnos ahogy lehetősége adódik akkor egyből iszik és nem tudok vele mit csinálni már ki akarják rúgni a munkahelyén mert ott is iszik és nem tud megálljt parancsolni magának, én minden nap tiszta ideg vagyok hogy mi lesz menyire fog berúgni, persze anyira hogy még kötekedni tud :( van egy lehetőségem anyuékhoz tudnok költözni mert sajnos amennyi táppénzt meg családit gyest kapok nem fedezné az albérletet, anyuéknál tudok lakni 1 szobába lennénk a gyerekekkel, ami nagyon zavarna hogy a nagyim is ott van ő 86 éves alcheimer kóros mindent elfelejt 10 percenként kérdezi meg ugyan azt, az apám szintén nem különb a férjemnél talán annyival hogy nem kötekedik, de estére ő is rendesen be szokott inni, annyira nem tudom hogy mit csináljak
2013. okt. 19. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy ez. Ülj le és beszélj a férjeddel....ill próbáld meg. Mond el neki, hogy mennyire rossz példát mutat a kislánynak és, hogy ezzel téged is tönkre tesz idegileg ami a pocaklakónak sem tesz jót. Ha ez sem segít adj neki ultimátumot, vagy befejezi vagy elhagyod, Inkább elköltöznék egy szobába a két gyerekkel mint sem azt lássák, hogy az apjuk iszik mint a kefekötő.
2013. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom az egészet. Emlékszem, már egyik nap is volt ez a kérdés, hiteletek is van, ami plusz szép az egészben. Az a baj, hogyha a Te neveden is van a hitel és, ha el is hagyod most, elköltözöl, akkor még lejjebb csúszik a lejtőn. Biztos kirúgják, fizetésképtelen lesz. Se a gyerekek után, se rezsit, se hitelt nem fog tudni fizetni. Talán próbálj a lelkére beszélni és mondd el mi várható, ha így folytatja. Mégis hogyan képzeli a jövőt? De ha ennyire felelőtlen, nem is tudom, hogy képzeli-e valahogyan. Talán tényleg jobb lenne, ha egy időre hazaköltöznél, hátha az hatna rá, de nem is tudom, itt ebben a helyzetben mit lehetne igazán jót tanácsolni. Talán meggondolatlan volt egy ilyen embernek második gyerek. Egy gyerekkel csak könnyebben mozdulnál. Sajnálom! Remélem jóra fordul az ügyetek!
2013. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem összekeversz egy másik kérdezővel, nekünk nincs hitelünk szerencsére anyagi gondjaink sem nagyon vannak, persze nem egyszerű de nincs gond, amikor a 2. babát terveztük még nem ivott ez most nem olyan rég alakult ki, és nem tudja ő sem hogy mitől, már próbáltam mindent, mondtam neki hogy el fogok költözni de nem hatja meg, már lent voltunk egyszer vidéken a lányommal 1 hétig hogy hátha észhez tér az is lett 3 napig fetrengett tök részegen 5. nap jött utánunk és akkor mondta hogy ő nem fog inni, nem is ivott 3 napig de utána már elég rendesen remegett és muszáj volt innia, akkor mondtam hogy menjen orvoshoz hallani sem akar róla. Hát nem tudom lehet jobb lesz ott mint itt. Csak nagyon nehéz lesz, nem mintha itt egyszerű lenne.
2013. okt. 19. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:
elvonó?
2013. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja ő az okát, csak nem akarja elmondani. Az ember nem kezd ok nélkül ilyen alkoholizálásba. Ha meg tudnátok beszélni, akkor tudnál neki segíteni a leszokásban. Döntsd el, hogy akarsz-e még vele lenni, akarsz-e neki segíteni. De addig amíg ő nem akarja, nem tudod orvoshoz küldeni :(
2013. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én biztos válaszút elé állítanám. Vagy a család vagy a pia. Persze nem egyszerű az elvonó,de nm lehetetlen.(persze szüksége lesz a bíztatásodra,támaszodra,de ebben nm hiszem,hogy hiányt szenvedne) Ha szeret,akkor megteszi,ha a piát választja,akkor jobb lesz nektek nélküle...
2013. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Saját példámból kiindulva, Én elhagytam a férjem a két kicsivel...adtam neki 2 hét gondolkodási időt...vagy a család, vagy a pia...a család mellett voksolt!!! Azóta csak alkalmanként iszik. És nagyon jól meg vagyunk!
2013. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus egy súlyos probléma...Elmondom nálunk hogy volt. A férjem nagyon sokat ivott, és iszonyat rossz hatással volt rá a pia. Aztán összeszedtem minden erőmet és elhagytam. Visszakönyörögte magát és kaptam egy ígértet, miszerint csak alkalmanként fog inni. Persze mondanom sem kell, hogy csak ideig óráig működött a dolog. Az alkalmanként egyre gyakrabban volt, aztán már újra szinte minden nap. Nem lehet ezt így, akkor rájöttem, és elhagytam megint.Ekkor határozta el magát véglegesen, SOHA TÖBBÉ EGY KORTYOT SEM!!! Voltak fenntartásim, nyilván. De azóta 3 év telt el, és tényleg nem ivott egy kortyot sem azóta. És azóta boldogság van...:) Egyébként a pián kívül előtte sem volt semmi gond köztünk...
2013. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kié a lakás? Menjen el õ ha tudod fizetni a rezsit. Én 1 gyerekkel csináltam ezt végig. Szörnyû volt. Én Anyumhoz mentem, de szülõvel csak a legvégsõ esetbe költözz össze.....föleg ha ott még több a hártány. Beszélni csak olyan emberrel lehet aki hasonlóan szeretne beszélgetni. Én is próbáltam annó az enyémmel. Nem ment mert ha mégis sikerült megbeszêlni nem tartotta be. Most lijelentette
2013. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most kijelentette magát a fõnökével, hogy ne fizessen gyerektartást és már a behajtó is járt nála, de sikertelenül mert hirtelen minden a faterjáé lett a lakásban. A fiát sem látogatja. Mosr 100 ezerrel lòg. Sajnálom, hogy 2 gyereked is így járt. Én ùj életet kezdtem és most vagyok lismama a 3. babánkkal (2. az ùj párommal). Most nehéz lesz, de ne zárkozz el a világtól.
2013. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!