Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felek hogy megcsal a parom?

Felek hogy megcsal a parom?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok semmi jelet nem mutatja annak hogy megcsal de mivel nem lehet szeretkeznunk mert veszelyeztetett vagyok kezdettol ezert neha arra gondolok hogy mi van ha megcsal?nezem neha ezt a hulye Monika showt es abban is mindig ilyenek vannak,szinte beparaztattam magam.es ha hazudik,mivel mar honapok ota nem volt semmi?rakerdeztem mar de azt mondta dehogy is szeret engem!

lehet azert mert erzekenyebb vagyok most azert gondolok ilyeneket?


2009. nov. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
U.ez van nálam is. Az én párom szexcentrikus volt mindig is és most nem szexelünk. Bennem is megfordul a kérdés. Remélem alaptalanul. Nálad is!
2009. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Maunikasóra alapozz ilyen dolgokat. Ha szeret akkor miért csalna meg? Gondolom szeret téged, mivel most várjátok a közös gyermeketeket. Ha félsz, hogy a szex hiánya gondot okozna, akkor elégítsd ki őt máshogyan. Ne aggódj, szeirntem nincs probléma, és csak beképzeled magadnak.
2009. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szexeltünk az első 12 hétben és a vége felé sem, de én 3-4 naponta kielégítettem a párom. Na nem azért mert féltem, hogy megcsal, csak szerintem ez így természetes.
2009. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Így van, ahogy az utolsó írja, nem csak közösülés útján okozhatunk párunknak örömet, hanem orálisan is :) Én igenis azért teszem ezt, hogy ne veszítsem őt el, én is félek, hogy elhagy, de így, hogy ki van elégítve, kisebb az esélye. Persze ő is azt mondja, ha erre kérdezek, hogy jaj, ne butáskodjak már, de férfiak, azok férfiak. Szükségük van a kényeztetésre és nem szabad őket elhanyagolni, mert ... mert nem szabad :) Ilyenkor ők kicsit háttérbe szorulnak, mert mi anyák aggódunk, félünk, és most a baba a legfontosabb...mondja a legtöbb kismama. Ez így van, de apa is ott van, és szüksége van ránk, ha így nem, akkor úgy. Kényeztesd a párod, biztosan örülne neki :)
2009. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Már bocs, de meg is érdemled hogy aggódj, ha ilyen selejtes műsorokat nézel... Ilyet csak a ... néznek... És te el is hiszed ami ott van? Amúgy sem fogja senki tudni innen, hogy megcsal-e a férjed. Ha szeret téged, és a gyereket akkor nem. Amúgy meg örömet okozni nem csak úgy lehet hogy egybe teszik a p*ncit meg a k*kit...
2009. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az én fejemben is megfordult már a gondolat, de valahogy rámjön a nevetés, ha belegondolok. Bocsi, de ha bízol a párodban (mi már 7 éve vagyunk együtt, úgy ismerem, mint magamat), akkor nincs okod kételkedni benne. Szerintem nincs olyan, mint a filmekben, hogy a pasas x év együttélés után csalja a nejét, és az nem tud róla. Ha minden rezdülését ismered, azonnal észreveszed, ha valami nem ok. 1000%


29 hetes, szextől eltiltott kismami

2009. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat meg az utolso elottinek is aki nagyon bantoan valaszolt!

Pi..a

2009. nov. 12. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne aggódj! Úgy gondolom - főleg az előzőeket olvasva - hogy szinte mindenkiben felmerül ez a gondolat. Bennem is. Megvallom őszintén, én titkon ellenőrzöm a férjem, bár valahol tudom, hogy felesleges, mert igaz, hogy pl. volt, hogy 1 hónapig sem volt semmi, mégis egyik hétvégén főzés közben egyszer csak megállított és megölelt. Vannak ilyen apróságok, csak szerintem most érzékenyebben vesszük ezt a dolgot. Ráadásul az sem a legjobb, ahogy propagálják ezt (lásd Mónika show). Nem viccből választottuk az adott férfit párunknak: nem egy állat, akinek csak ösztönei vannak! (legalábbis ebben kell bízni :) )

Ne idegeld magad! Bízz benne! :)

Boldog babavárást!

34 hetes km

2009. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!